Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is szokta ezt csinálni?...

Más is szokta ezt csinálni? (lányok főleg)

Figyelt kérdés
Ha tetszik egy fiú akit sokszor látok de nem ismerem(suli) akkor mindig követem ha megy valaha meg mindig neki megyek😅Tudom hogy feltűnő de akkor is szoktam ezt csinálni:/ más is így van vele vagy csak én vagyok egyedül?😂

2018. márc. 23. 14:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint ha suliban megy valaha pl büfé meg ilyenek
2018. márc. 23. 14:36
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem imponál egy fiúnak, ha nekimész. Előbb fogja kötekedésnek venni, mint hogy rájöjjön, hogy tetszel neki.
2018. márc. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gondolom nem nagy lendülettel gondolta.

Ha hozzámsimulna folyton egy lány szolídan, én nagyon is értékelném. Nincs ezzel semmi baj.

2018. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De biztosan feltűnt neki már hogy követem őt😂
2018. márc. 23. 14:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de akkor már ne nekimenj, hanem mondjuk a büfénél, öntsd le "véletlenül" valamivel, aztán cibáld be a mosdóba, hogy kitisztísd a ruháját...
2018. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha állandóan nekimész, azt fogja hinni, hogy problémák vannak a mozgáskoordinációddal.
2018. márc. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mennyivel egyszerűbb lenne a világ, ha nem bonyolítanának mindent túl az emberek... ha tetszik neked, akkor szólítsd le. Ennyi.
2018. márc. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én nem követni szoktam csak "véletlenül" arra járni amerre ő de ezt sem mindig 😆

Neki menni sem szoktam,de van olyan,hogy néha az útjába állok szintén "véletlen" csak aztán inkább időben arrébb lépek. 😶

2018. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó😂😂😂 Istenem😂😂
2018. márc. 25. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!