Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek milyen a tökélete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen a tökéletes lány?

Figyelt kérdés
Akár korban, alkatban, személyiségben.
2018. ápr. 12. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Meztelen
2018. ápr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kálmán Bór válasza:
Mindegy hogy néz ki ha elfogadja saját magát és a párját alkat kor mindegy ha jól megért8 a másikat.
2018. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez egy régebbi válaszom ilyen kérdéshez, szóval bemásolom:


Már nincsenek átlagos tulajdonságokat tekintve igényeim, pont ezért tartom magasan a lécet, nekem szükséges, hogy valamilyen elvontnak/nem normálisnak/furcsának titulált tulajdonsága legyen, ami megakadályozza, hogy megunjam (mint a legtöbb embert), oh és legyen arrogáns, de engem magával egyenrangúnak lásson persze. Valamint ami nagyon fontos, hogy úgy szeressen, mintha ténylegesen az élete lennék, persze ezt vissza is kapná tőlem, ha valóban ő lenne a tökéletes. Az, hogy nyugodt, hirtelen haragú, kedves vagy épp bunkó, hisztis vagy laza már mind mellékes tulajdonságok, tekintve hogy az összeset tudom kezelni.


A külsőt tekintve annyi, hogy legyen vékony, vagyis inkább sportos, ne féljen a mozgástól, hanem szeressen sportolni vagy túrázni.

2018. ápr. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nos, én nem tudok mindenki nevében beszélni, de nekem nincsen igazából ilyen "Álom nő" fantáziálásom. Szerintem az a legfontosabb hogy a kiválasztottad azért szeressen aki vagy. Ha mégis valamit meg kéne említeni külön dologért akkor az én szempontomból az a fontos hogy az illető kicsit kezdeményezőbb legyen és türelmes, mivel elég visszahúzódó vagyok, és a személyiségem... kicsit markánsabb hogy finoman fogalmazzak. Én hiszek abban, hogy mindenki meg tudja találni a számára tökéletest, csak nyitott szemmel kell járni, és legtöbbször akkor és ott fogja megtalálni az ember a szerelmet ahol legutoljára kereste volna.
2018. ápr. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Kicsivel fiatalabb lenne, vagy egyidős velem. Alakra vékony, de nem sovány, de nem is az a "tökéletes" alak. Legyen mindenképpen hosszú haja, színben inkább a barnás-szőkét preferálom, de ameddig nem kék vagy lila vagy hasonló kirívó szín addig minden elfogadható számomra. Legyen szép nőies arca, persze legyen ápolt. Személyiségre egy éretteb, megértő lány lenne a tökéletes, akivel lehet beszélgetni komolyabb dolgokról, de azért van humora, és amennyire komoly annyira lehet vele komolytalankodni is. Tudjon beszélgetni, de ne fojtson meg a szövegével. Legyen törődő, lehessen rá számítani akár rosszabb helyzetekben is. Ne akarjon elvenni a barátaimtól, hagyjon nekem teret. Számomra egy ilyen lány lenne a tökéletesség. 16/F
2018. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Tudjon mélytorkozni, de ne fogazzon pls
2018. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15-25 közötti: pici, szőke vagy szőkésbarna, bújós, nagyon perverz (nem baj, ha szűz), ragaszkodó, hűséges, céltudatos, vicces.
2018. ápr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kálmán Bór válasza:
Szerintem még miníg minden lány tökéletes ha szeret😊
2018. szept. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!