Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Számotokra milyen a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Számotokra milyen a tökéletes lány?

Figyelt kérdés
Külső, belső egyaránt érdekelne.

2017. júl. 20. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

100000x megválaszoltam már ezt a kérdést :D


még mindig a nagyon kedves odaadó figyelmes belső tetszik

külsőre mosolygós fontos és inkább a teltebb alak jön be


24F

2017. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Akinek el tudok veszni a szemeiben..
2017. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Ezt a kérdést a gyk valami algoritmusa dobálja ki újra és újra? Nem hiszem el, hogy valódi hús-vér emberek ennyire kíváncsiak lennének sematizált jellemzők listáira.
2017. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Már nincsenek átlagos tulajdonságokat tekintve igényeim, pont ezért tartom magasan a lécet, nekem szükséges, hogy valamilyen elvontnak/nem normálisnak/furcsának titulált tulajdonsága legyen, ami megakadályozza, hogy megunjam (mint a legtöbb embert), oh és legyen arrogáns, de engem magával egy rangúnak lásson persze. Valamint ami nagyon fontos, hogy úgy szeressen, mintha ténylegesen az élete lennék, persze ezt vissza is kapná tőlem, ha valóban ő lenne a tökéletes. Az, hogy nyugodt, hirtelen haragú, kedves vagy épp bunkó, hisztis vagy laza már mind mellékes tulajdonságok, tekintve hogy az összeset tudom kezelni.


A külsőt tekintve annyi, hogy legyen vékony, vagyis inkább sportos, ne féljen a mozgástól, hanem szeressen sportolni vagy túrázni.

2017. júl. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem az egész bolygón csak egy lány tökéletes,ő pedig úgy, ahogy van. Másra rá se bírok nézni, nőként legalábbis nem.
2017. júl. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Belső: vicces, de nem a bántó stílusban. Okos, érdekli a világ eseményei, aktív (tehát nem lusta).

Külső:

Kicsit hasonlítson rá:

[link]

2017. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
olyan aki megdug engem egy felcsatolhatosal kemenyen es kozben csapkodja a pitsam mint egy rib.....ancnak.
2017. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
2# Mindenkinek màs a vèlemènye.A szemek,melyel vègigmèrünk,èrzèseket közölünk,megbabonàzunk...amivel szeretünk azt nem mi vàlasztjuk.Ha valakinek nem tetszik a szemed szìne az nem szeret igazàn.A szem egy èrzèkszer,olykor egy dìsz.
2017. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Olyan, akivel szeretetben, boldogságban élhetek le egy életet. 20/F
2017. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
7# Te nem vagy fix.
2017. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!