Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak neki?

Figyelt kérdés
Hogyan írjak egy teljesen ismeretlen lánynak Facebookon? Sosem láttuk még egymást, pedig egy városban lakunk.
2018. ápr. 15. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia ! Am tudom nem ismerjük egymást de nincs semmi barátom beszélgetni szeretnék valakivel. Esetleg ha van kedved akkor írj vissza nekem.



Ez hatásos szöveg . Nehogy szerelemmel kezdj mert előbb hagy ott neten is téged xd először haveros dolgokkal kellene kezdeni. Lassan . ☺ 19F

2018. ápr. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem tolerálja, ha valaki teljesen ismeretlenül ír neki. A Facebook nem társkereső, emberek....
2018. ápr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!