Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na jó. Most mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na jó. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ezt most ki kell írnom magamból.

Kérek mindenkit, hogy az elítélő kommentelők kíméljenek.

Regisztráltam tavaly egy chatelős oldalra, ahol külföldiekkel lehet beszélgetni (elsősorban az angolom miatt). Idén januárban megismertem egy fiút...3 hónap után teljesen összemelegedtünk, megtaláltam azt a személyt, akit kerestem, ő volt álmaim fiúja...ő vallotta be nekem, hogy kimondottan kedvel, jobban mint barátot, és igazából egyre jobban akarja, hogy a barátnője legyek. Belementem. 1 hónapja együtt vagyunk, minden nap tartjuk a kapcsolatot, odavagyunk egymásért, ő életem csodája, egészen megváltoztam... Viszont kb 11 ezer km vam köztünk :"( Minden nap csak rá tudok gondolni, hogy úgy hiányzik...ma este azt álmodtam, hogy a szobámban voltunk és megcsókolt... Egyszerűen teljesen belészerettem...IStenem, hogy ismerkedhettünk mi meg az interneten...

Tudom, ez jó is és rossz is.

Azt mondta velem tervezi leélni a jövőjét, ha kell több évig vár rám...olyan édes!

A kérdésem: Szerintetek mekkora annak az esélye, hogy még néhány évig várunk, aztán találkozunk és tényleg együtt leszünk? ANNYIRA KIMONDHATATLANUL SZERETJÜK EGYMÁST <3 mégis gyötör valami a lelkemben...

Köszönöm, hogy végigolvastad.

15/L, 16/F



2018. ápr. 17. 21:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Nagyon szépen köszönöm a válaszod <3

Igazából Ő az aki nagyon szeretne engem meglátogatni, azt mondta gyűjt minden pénzt amit a szüleitől kap, hogy minél hamarabb eljöhessen Európába, és találkozzunk. Persze később én is szeretnék majd hozzá kimenni Argentínába, mert régi álmom az a hely. Szóval...reménykedek a legjobbakban :)

2018. máj. 12. 13:36
 12/12 anonim ***** válasza:
Szegény,de naiv vagy
2018. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!