Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rosszul tettem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul tettem? Ti gáznak tartanátok? (Többi lent) 16/l

Figyelt kérdés
Gimis vagyok, és 1 éve elmondtam az osztálytársamnak, hogy tetszik(ő fiú). Félre hívtam és annyit mondtam hogy szeretném ha tudnád hogy tetszel nekem, elpirult és én elköszöntem tőle. Előtte nagyon rám volt kattanva kérdezgetett az exeimről, fagatott. Miután elmondtam neki nem nagyon beszéltünk (közben egy másik lánnyal kezdett barátkozni de csak kihasználja mai napig a leckékért) azóta eltelt egy év és 1x elhivott sétálni de csak a barátnőjére panaszkodott(1 hónapot jártak, most szingli). Most pedig egyre gyakrabban akad össze a szemünk azt hiszem megint tetszik, de mit tehetnék? Szerintetek gáz volt az elején elmondanom hogy teszik nekem?

2018. ápr. 19. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem volt rossz. Akkor a másik házija miatt nem jött össze veled. Ha megpróbáljátok, azért figyelj erre, ne használjon ki! :) :)
2018. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Esetleg még valaki? Az előzőnek köszönöm, ment a zöld pacsi :)
2018. ápr. 19. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszolóval egyet tudok érteni, de nagyon :D
2018. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem 16 évesen mellőzd ezt a pasizást, látszik,hogy nem értesz hozzá,pluszban az is gáz,hogy 15 évesen már "exeid" voltak. Hát ne már...

Inkább keresnél egy aranyos visszafogott lányt, akinek 16 évesen inkább első legyek, mint egy a sok közül.

Amit tanácsolni tudok,hogy fogd vissza magad, mert a viselkedésed nem túl vonzó, sőt.

2018. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Inkább kerenéK egy aranyos visszafogott lányt**

bocsi

#4-es vagyok.

2018. ápr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!