Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kismellű lányok, ti rosszul...

Kismellű lányok, ti rosszul érzitek magatokat azért, mert kicsi a melletek?

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 17:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Engem eredetileg nem zavart, de mióta a csapból is ez folyik, hogy gáz a kicsi mell, azóta rosszul érzem magam.
2018. jan. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Igen.
2018. jan. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Abszolút nem! Imádom a kicsi, de formás melleimet. Hidd el, akinek nagy van, az már fiatalkorában lóg. Idővel meg fogod tanulni szeretni őket és hálás leszel értük. Én a pushup melltartókat is utálom, szivacs nélkülieket vásárolok kizárolagosan. 22/N
2018. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. 13 évesen még azt terveztem hogy amint betöltöm a 18-at megyek plasztikáztatni, ma már akkor se műttetném meg ha nekem fizetnének érte. Én nagyon szeretem, formásak, sok ruhát melltartó nélkül is felvehetek, sosem kéne nagyobb

21L

2018. jan. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Néha igen. Bikini vásárlásnál pl. De összességében elfogadtam már.
2018. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Vélemény a túloldalról: fölösleges ilyenek miatt rosszul érezni magad. Értelmes ember nem mellméret alapján választ.
2018. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem semmi gondom nincs vele.
2018. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Metionin ***** válasza:
Nem, én kifejezetten irtózom a nagy mellektől, úgy simán a mellek látványát sem szeretem. Tinikoromban imádkoztam hogy hátha nem nő meg, na meg féltem mert anyámnak nagy lógó mellei vannak és fostam hogy nekem is olyan lesz. Hála az égnek kicsi maradt.
2018. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Régen nem szerettem, hogy kicsik, de amint terhes lettem és duplája lett, hianyozni kezdett a korábbi formás, feszes, kis mellem. Szerencsére szülés után egy évvel már olyan, mint korábban volt. Kicsit csíkos, de nekem/nekünk tetszik.
2018. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem mondanám. Szeretném, ha nagyok lennének, persze tökéletes méretűek, tökéletes formájúak, tökéletesen feszesek, örökre. :D Szoktam erről álmodozni.

De nem hiszem, hogy valaha megműttetném.

És rosszul sem érzem magam emiatt, így is elég csinos vagyok és tudok érvényesülni. A nagy cici csupán egy plusz kiegészítő lenne, ha lenne. :)

2018. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!