Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Másnál is így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Másnál is így van vagy csak nálam?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Tudni kell rólam,hogy van egy fiú akit szeretek és állítólag ő is szeret engem(ez a fiú egy barátom).És elég sokat viccelődik olyanokkal hogy pl Uhh milyen szexi lányok 😍Lerendezem őket mindjárt😏 (volt már rosszabb “vicce”:( ) de tudom hogy viccelődik ilyenkor… na de a lényeg,hogy ilyenkor fáj valami a mellkasomban:/ de akkor is ha simán más lányokról beszél akik tényleg csak a haverjai.


Az a kérdésem hogy miért fáj a mellkasom ilyenkor,ha mondja,hogy csak viccelt és tudom is! bocsánat ha hosszúra sikerült:( és/vagy rossz kategóriába (is) írtam



2018. ápr. 22. 05:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szereted őt és rosszul esik ha ezt csinálja. Akármennyire vicc, van valóságalapja... Gondolom benned is van egy olyan, hogy miért nem neked/rád mond hasonlókat, ha csak "viccből" is.
2018. ápr. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mond el neki egyszeruen,hogy ez neked faj vagy ird meg neki.

Szerintem amugy nagyon eretlen lehet!

Lehet,hogy fogalma nincs arrol,hogy megbant vagy rosszabb esetben nem erdekli...

Figyelmeztesd.A fiuk nem mindig okosak 😕

2018. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 válasz01ado válasza:
Szereted és féltékeny vagy de ha nem szeretnéd hogy folytassa akkor minden esetben ird meg neki
2018. ápr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ilyen, hiszen senki sem szereti, ha az akiert odaig van masok utan szaladgal. Normalis. Amugy ha szeret teged, miert nem vallod be?
2018. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem merem:/
2018. ápr. 25. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!