Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnál is, vagy csak nálam...

Másnál is, vagy csak nálam jelentkezik ez a furcsa ''jelenség''?

Figyelt kérdés

Ez elég fura, viszont velem előfordul hogy egy elég jó dolog történik velem, mondjuk eljutok egy kedvelt előadóm koncertjére, találkozom vele, ettől jókedvem lesz, kis idő elteltével viszont nem tudom hogy fogalmazzak de majdhogynem rosszúl érzem magam szinte sírhatnékom van.

Ennek az oka az lenne hogy újra át szeretném élni azt a múltkori élményt? Valakivel esetleg történt már hasonló?

Köszönöm a válaszokat előre is



2017. jún. 26. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, velem is ez van! ( TINI STOESSEL koncert 04.02.

Az érzés, mikor újra a hotelhez mennél, hogy most sikerüljön vele egy képet csinálni, vagy legalább egy autogrammot kérni... :((

és gyűjtenél pénzt, hogy újra eljöhessen...

és sírok, hacsak arra gondolok, hogy a közelemben volt, de nem ölelhettem meg (lány vagyok xd)

szerintem igen, újra át szeretnéd élni :)

17/L

2017. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van ez.

Én továbblépek, több mindennel lekötöm magam.

2017. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez normális, főleg ha havid van.
2017. jún. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!