Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy lehetséges oka, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy lehetséges oka, hogy mióta nincs barátnőm azóta senkit sem sikerült találnom?

Figyelt kérdés

Hogy is mondjam, túlságosan elnéző vagyok.... Pld erre:


Van egy Barátom legyen S és egy lány J , én J-vel jóban voltam és meséltem S-nek róla és neki tetszett így megpróbáltam őket össze boronálni eközben S-nek meséltem X-ről hogy milyen szép és hogy nem sokára úgyis találkozok vele egy születésnapot blablabla, erre S közli velem, hogy amúgy ráírtam....

S azt gondolja, hogy a legjobb barátom, viszont ezt már másodjára játsza el és én újra csak elengedtem az egészet...


Azt vettem észre, hogy a mai világban, ha valaki nem a neten akar megismerni valakit, annak kb esélye sincs... Mivel S ráírt és ő is jön a születésnapra így valószínűleg ők fognak ott beszélgetni kettesben...


Remélem ezzel a példával érthető volt, szóval a lényeg hogy nem tudok úgy kiállni az egészért, mert elengedem inkább, hogy ne legyen vita , kínos szitu vagy bármi negatív kihatás :/

Köszi a válaszokat.


18F



2018. ápr. 22. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

Nem kell ezen vitázni.

Emondhatod neki, hogy téged ez bánt hogy ráír azokra a lányokra akik neked tetszenek és próbáljatok meg kitalálni erre valami megoldást.

De legközelebb akkor neki ne mond el, hogy kivel találkozol vagy kivel beszélgetsz ha nem érti meg.

2018. ápr. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is sokmindent elnézek, talán túl sokat is. Ennek a kárára csak akkor fogsz rájönni magadtól, ha egyszer majd tényleg nagyot buksz emiatt. Hallgass másokra, akik azt mondják ne nyelj ennyit, mert azzal neked lesz jobb. Nem lehet vita és kellemetlenség nélkül élni az életet. Az elsővel meg egyetértek, csak annak számolj be hogy kivel találkozol beszelgetsz, aki nem vert még át, akiben 100%ig megbízol, aki tudod hogy nem hajt rá, ha már neked tetszik.
2018. ápr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!