Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy most vegre...

Bibok25 kérdése:

Lehetséges hogy most vegre sikerült? Volt valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
28-31napossak a ciklusaim.13.napon voltunk eggyütt a párommal..19 es a 20.napon volt kevés barna folyásom..menzesz előtt már egy héttel mindíg éreztem hogy hamarossan megjön..és most abszolut nem érzek semmilyen görcsölést,szurkálást ezert reménykedem es mar csak 2-4nap van a nem vártig..

#Imádkozom
2017. dec. 6. 19:46
 1/10 A kérdező kommentje:
Semnilyen tünetem egyébkent nincs csak a derekam fáj már pár napja
2017. dec. 6. 19:48
 2/10 anonim válasza:
Enis ugyan igy vagyok csak még anyi, hogy volt egy nagyon kevés barnázás, és azota folyamatos vizszeru folyás. Jah és kisebb nagyobb gorcsok. Nekem 1hét van a nem várt mensesig. Teszteltél már??
2017. dec. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem az volt sz egyetlen jel, hogy nem volt mensiszerű görcs mielőtt meg kellett volna, hogy jöjjön. Nem is jott meg azóta se. Szorítok.
2017. dec. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Es azelott te is mindig gorcsoltel menzesz elott?en mindig mar az esedekes elott par nappal..es most nem...a barnazasom az teljesen halvany barna folyas volt es nagyon keves ket napig..aztan mar hofeher Nekem meg eg a gyomrom miutan eszek legyen az barmi.meg nem teszteltem kedves elso mert felek a negativ teszt lattan..ujra
2017. dec. 6. 20:44
 5/10 anonim válasza:
Szia mindig korcsol menzesz elott, de nekem van még addig 6nap és most folyamatos a korcs viszont sokkal gyengébb. Most folyamatos fáradság nyom...remélem baba. Drukolok neked!!
2017. dec. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem mar csak egy vagy 3 nap van a nem vartig egyenlore nem erzek meg mindog semmit..nem tudom mikor teszteljek
2017. dec. 7. 12:18
 7/10 anonim ***** válasza:
3 vagyok. Jaja mindig gocsoltem. Amikor terhes lettem akkor nem. 17.honapban jott ossze.. Sajnos volt idom "megfigyelni"
2017. dec. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jaj remelem en is ilyen szerencses leszek..meg mindig nem erzek semmit
2017. dec. 8. 16:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, van valami fejlemény? :)
2017. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziaa:)meg egyenlore semmi jele mindig..mivel 28-31napossak a ciklusaim igy meg varok azt hiszem csutortokig..de egyenlore meg mindig nem erzek menzi szeru gorcsoket sem:) szombaton egyszer -ketszer ereztem ilyen nagyon enyhe kis szurast de azota megint semmi
2017. dec. 11. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!