Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyűlölhet? Rendbehozh...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyűlölhet? Rendbehozható?

Figyelt kérdés

Barátnőm kidobott, apróbb viták miatt.

Bizonytalan volt még a helyzet, időt kért.

Nem adtam meg, ezért mondta, hogy mivel nem tartottam tiszteletben az időkérését, hogy gondolkodhasson, így már nem is fog gondolkodni, ő jobbra, én balra.

Nagyon összevesztünk, mert igazságtalannak tartottam, hogy én a szívemet adtam neki, és csak azért kerestem a szünet közben, hogy megkérdezzem minden rendben van-e, és ha kell bármi rám számíthat amíg szünetelünk akkor is.

Vita lett belőle, kiborult a bili nála is, így nálam is.

Szarul esett neki amiket mondtam, ahogy nekem is amiket ő.

Mondta, hogy ezzel itt végleg vége, bármennyire is fáj, nem akar örökké megszakítani velem minden kapcsolatot, de most mindenképpen hagyjam őt, nem tud elengedni, de most kénytelen lesz megpróbálni.


Mivel mondtam neki, hogy nem akarok nélküle élni, ezt be is tartottam, és másnap délután megkíséreltem egy öngyilkosságot, persze sikertelenül, korházban ébredtem, irány a pszichiátria, ahonnan egy napra rá kiengedtek.


Persze a "barátnőm" hallott a hírről, és mások elmondása szerint mindenkit körbe kérdezett, és szólt minden ismerősömnek, hogy jöjjenek be hozzám, figyeljenek rám, ő most nincs a közelben így nem tud bejönni hozzám figyelni rám.


Mikor hazaértem, felhívtam telefonon, hogy hallani akarom a hangját, és találkozzunk, mert úgy érzem nem volt túl jogos, sőt, inkább önző volt úgy lezárni egy egyébként remek és harmonikus kapcsolatot, hogy 1-2 gyors vita után gondol egyet, hogy ebből ő kilép, de konkrét oka nincs, de napokig sír, hogy lehet megbánja de úgy érzi ezt meg kell tennie.

Ilyen szerintem nincs, vagy csak én nem tudok rájönni, hogy ez hogyan állhat össze.

Kérdeztem, hogy van e esély arra, hogy valaha is felém nézzen, vagy csak bizzon abban, hogy tiszta lappal tudunk kezdeni.

Azt mondta, hogy kitéptem a szívét ezzel amit tettem, ne várjak semmit mostantól, egyet tud megígérni, ha hiányzom neki, meg fog keresni, de hagyjam békén.


Nem tudok eligazodni a nőkön, és bárhányszor a közelébe férkőznék meglepni, vagy beszélni vele, vagy csak felhívnám, mindig csak rosszabb lesz, de én meg nem akarok tétlenül ülni, mert úgy érzem felemészt a fájdalom.



2018. ápr. 22. 12:47
 1/8 anonim válasza:
86%
Mivel öngyilkos akartál lenni, ezért én biztosan szakítanék veled. Mert bármikor veszekedhetünk, amiért öngyilkos lennél, aztán én lennék a hibás.
2018. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után én is dobnálak. Kéne a fenének egy hisztis gyenge pasi.
2018. ápr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom, hogy az érzéseim tiszták és őszinték.

A kapcsolatban is egymásnak éltünk, és úgy terveztük a jövőnket, úgy döntöttünk, hogy mindig a másikra gondoltunk, és miatta én nagyon sok éjszakát átdolgoztam és tanultam, volt, hogy napokat nem aludtam, hogy mindenben a toppon legyek, és ezt ő is nagyon értékelte.

Mint egy álom, olyan volt az egész, ő a hercegnő, én meg a megmentő aki küzd érte, és mindenét feláldozza, csak a lánynak jó legyen.

Hátatfordítottam lehetőségeknek, családnak, barátoknak, mert ő volt a minden.

Mindig mondta, annyira szeret, hogy meghalna ha nem lennék neki többé, mert a nulláról hoztam fel, és adtam meg neki azt az érzést amit soha senki nem adott meg neki.


Nekem nem volt nagy a szám, nem fenyegetőztem, nem írtam búcsúlevelet, csak mivel mindenem feltettem rá dupla vagy semmi alapon, és buktam, ezért úgy döntöttem, hogy akkor is betartom azt, hogy a másik nélkül nincs élet.

Ha ő nem lehet az enyém, én nem akarok élni.

Próbálkoztam romantikusan, kedvesen, mindig mentem elé és haza akartam vinni, mindig felhívtam, de valami oknál fogva egyre jobban csak eltaszítottam ezzel.


Viszont kérdezem én.. ha valaki szeret valakit, és annyi mindent megélnek együtt, a lány nem szánhatna rá a fiúra 1 órát az életéből még utoljára, hogy leüljenek valahol és átbeszéljék az egészet, vagy okot adjon a döntésére.

Csak annyit mondott mindig, hogy neki is nagyon fáj, még lehet jobban mint nekem, de nem illünk össze.


Nélküle én nem is akarok élni, és vagy vele maradok itt, vagy nélküle távozom el.

Az életemet elrontottam azzal, hogy feltettem rá mindent.

Ha maradt volna, néhány hónapon belül a legtökéletesebb életünk lehetett volna.

A gondolat is rémisztő, hogy mást fog keresni magának, vagy másban próbálja megtalálni a boldogságot, és átnéz rajtam.


Nem érzem magamat gyengének.

Inkább úgy érzem, hogy nekem még számít az amit kimondok és amit gondolok, és nem megyek bele játékokba, hanem szemtől szemben betartom az ígéreteimet.


Kell ő nekem, és mindent megfogok tenni, hogy visszakapjam, mert tudom, hogy ő is szeret, de valamiért mindent elkövet, hogy kiölje magából a szeretetét felém.

2018. ápr. 22. 13:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt biztos, hogy csak elve tudod visszahódítani. Viszont... majdnem meghaltál “miatta”. Ezzel biztos elástad magad nála. Azzal a tudattal kellett volna élnie hogy miatta kinyírta magát valaki.. Ne tartsd sakkban: ha nem lesz ez vagy az akkor megölöm magam.. ez nem fair.

Ha tényleg kell neked, harcolj rendesen. Adj neki időt, udvarolj újra. Kérj bocsánatot és bocsáss meg neki. Ha kell írd le levélben mit gondolsz, úgy neki nem kell kommunikálnia veled.

Nem tudom érdemes-e harcolni, akarna-e ezután valamit tőled. De ha te szereted, akkor ne add fel.

2018. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm vàlaszod.

Viszont nem zsarolásnak szántam, szimplán nem akarok nélküle élni, és be is bizonyitottam. Az más kérdés, hogy nem jött össze.

Azóta udvarlok, levelet is irtam, közös képeket is vittem éjszaka a postaládába.

Ha hívom telefonon akkor pedig kicsörög és kisípol a végén.

Tehát nem nyomja ki de nem beszél velem.


Csináltam most egy kisfilmet, szövegekkel benne amit érzek, közös képekkel videókkal, és egy hosszas részletes bocsánatkéréssel.

Nincs mentségem, bolond voltam. Megbolondított a hiánya. De én csak vissza akarom őt kapni, mert ő az aki kiegészít, aki miatt tettem bármit is. Amíg ő nem volt, csak úgy tengettem a napjaim ahogy ő is. Együtt minden de minden jobb volt, de pár apró nézeteltérés miatt kihátrált egy picit, én pedig rárontottam, hogy de miért stb stb, és eltaszítottam magamtól teljesen.

2018. ápr. 22. 18:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva rám a frászt hoznád. Hány éves vagy? Mivel "tini párkapcsolatok" témában írtad gondolom 18 alatti.
2018. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En a helyeben leulnek veled,hogy komolyan megbeszeljuk a dolgokat.

Csak akkor nem tennem ezt,ha felnek elmondani kiszerettem beloled...

De ez csak en vagyok.

2018. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Egyebkent meg nincs oka gyulolni teged.

En nem haragudnek arra,aki ongyilkos akarna lenni miattam,hanem sajnalnam.

2018. ápr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!