Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 280-20 ezer kmt futott...

Egy 280-20 ezer kmt futott (most 254 van benne) 1.6os audi a3at, ami jövőre lesz 13,5 éves képtelenség lesz majd eladni, mert benzines? Akkor cserélném le. Műszakilag teljesen rendben van. Esztérikai hiba 2 van rajta de az js 30ból rendbehozható.

Figyelt kérdés

#Shhava
2017. jún. 11. 16:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Mivel második generációs és,té yleg megkímél állapotban van,lesz(90%ban pályázok vele) 1 millióra gondoltam majd az aktuális árnak. Én 1.450ért vettem. Ja és nem sima a3 hanem Sline.
2017. jún. 11. 16:39
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy kocsin nem tudsz "nyerni", hiába akarsz. Annyiért fog elmenni, amennyit ér.
2017. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Senki nem akar rajta nyerni. Majdnem 1,5 millióért vettem. 1 millió ért adnám majd? Ez hol nyerészkedés? A kérdés az volt,hogy 280-290 euer kmrrel eltudok e adni majd a fent említett paraméterekkel egy 1.6os benzines kocsit...
2017. jún. 11. 17:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Miert ne tudnal?
2017. jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Simán.


Most, hogy pár évre vissza lehet keresni hirtelen elkezdtek emelkedni az óraállások és már nincs a 10+ éves autók 90%-ban 120 000km :D

2017. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a 16 éves golf 4 kocsimat eladtam 800000 ért a hahun 3 hét alatt.1.6 benzin volt. Ami előny volt, h magyarországi volt a kocsi, és megvolt visszamenőleg is az összes műszakikor készített járműkísérő lapom hozzá. Simán megvették, alkudás nélkül mint a cukrot. Kérhettem volna ezek szerint többet is érte. Ezt tartottam reálisnak. Nem volt barmolva. Gyári alkatrészekkel volt mindig szerelve. Nem volt semmi ratyi ledes lámpa, semmi optikai taknyolás rajta. Gyári, szép külseje belseje volt. Szerintem ez a lényeg egy öreg használtautó eladásánál. Hogy megbízhatóságot sugározzon.
2017. jún. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3ik köszi úgy legyen! :D de mivel 2 évente műszaki,mondjuk a 2 év alatt beleteszel 60 ezret azt a köv műszakira 50et visszatekerhetsz,van rá időd :) Ha csak nincs ezekben a kocsikban egy olyan valami ami az órán kívül sunyiban számolja a kmreket,és azt óra nélkül is meg lehet állapítani. De szerintem ilyen nincs. Főleg ebben ... 2004/8 havi :)Köszi a válaszokat am! 2ik tulaja vagyok,sosem volt tekerve,leinformálható,ebbe is minden gyári,vagy ha nem lesz az(cserélnem kell),akkor TRV cucc lenne,ami kbugyan az mint a gyári ,csak TRV van rajta és nem audi logó! :) De akkor mondjuk 1 év múlva lez benne 280-290 ezer km,meg lesz kímélve,stb. 2 esztétikai hibával( hátsó ülés kiégette az egyik vadbaeom haverja a korábbi tulajnak,épp,h csak látszik a cigi vastagsága,első lökös,felületi sérülés(ezt lehet lefújatom akkorra)) eltudom adni 1 millióért?
2017. jún. 11. 18:24
 8/8 kisvuk29 ***** válasza:

Sohasem km-t kell venni (ja meg az őszinte km jobb mint a tekert 90)

Ha tényleg olyan szép és sokat pályázol vele a motor tuti jó lesz még sokáig

Egy jó 1,6 benzinre mindig lesz vevő

Aki évi minimális futásra vesz kocsit nem akar dízelt, mert hiába a nyomaték ha a dugóban eltömítik (rendesen sajnálom a nagyobbnál nagyobb dízeleket a városokban)

Őrizd meg minél jobb állapotban és tuti lesz rá vevő

2017. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!