Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 évesen nem volt még barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen nem volt még barátom?

Figyelt kérdés
Mennyire normális hogy 17 évesen nem volt barátom, sőt még első csók sem? Rossz érzés mert a körülöttem lévő lányok hetente cserélik a barátjukat.
2018. ápr. 23. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Normális. Az nem normális, hogy a mai lányok már 13 évesen bárkit leszopnak.
2018. ápr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
90%
Inkább legyél ilyen, mint hetente cserélgetsd a pasijaid.
2018. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
90%
Ez a normális, nem az, hogy valaki hetente cseréli. Nekem is később lett, és egyáltalán nem bánom. Van, attól érzi jól magát, ha mindenkivel kipróbálja, másnak meg ez nem érdekes. Ha te az utóbbi vagy, semmi gond, ne erőltesd más miatt. Ha eljön az ideje nagyon jó lesz. 22l
2018. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
És mi a jó a hetente cserélgetésben? Gondolod az jobb élet? :D Ráérsz még, egyáltalán nem vagy elkésve vagy ilyesmi. Sőt, mint előttem is írták, pont ez lenne a normális, ilyen korban kéne elkezdeni a dolgot, ismerkedni, stb.
2018. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
87%

Én 18 vagyok, és nekem sem volt még férfi az életemben, de mégcsak csókolozni sem csókoloztam !

Néha elgondolkodok, mert lehet hogy túlságosan sokat válogattam, válogatok, de aztán mindig rájövök, ez egyáltalán nem probléma, hisz végülis ez normális, hogy nem adom oda magam csak úgy bárkinek, aki éppen szembe jön velem.

Ne keseredj el ! Ez egyáltalán nem baj ! Majd lesz, ha eljön az ideje !

2018. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
77%
Nincsen vele baj, nem attól leszel sztár és menő, ha már 20 pasi átment rajtad... 😊 pasiként írom ezt...
2018. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
Nyugi én is így vagyok vele pedig én 17F vagyok
2018. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
19 éves vagyok, és nem volt még se barátnő, se csók. Egyáltalán nem érzem gáznak, mert úgyis eljön az igazi. És a jövendőbelid értékelni fogja, hogy nem volt előtte öt-hat barátod. 19/F
2018. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 I noor Y ***** válasza:
100%
Respect ✌
2018. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Most megnyugodtam. Azt hittem h 14 évesen ciki ha Soha Nem Volt Barátom és még csak nem is caókolóztam mert akibe szerelmes vagyok az sosem szeret viszont úgy ahogy én szeretem őt csak barátként.

14/L

2018. ápr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!