Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek az exemtől! Mit csinálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az exemtől! Mit csináljak? 15/L

Figyelt kérdés

Na szóval, még kb. 2 évvel ezelőtt összejöttem egy roma fiúval, de nagyon hamar vége is lett a dolognak, mert egyáltalán nem illetünk össze (más értékrend, nézetek, stb.)


Előre is letisztáznám, hogy nem vagyok rasszista, ezt az is mutatja, hogy összejöttem egy roma fiúval, de ne legyünk álszentek, mindannyian ismerjük őket, tudjuk, hogy hogyan viselkednek. Ez a fiú még a becsületesebb fajtájú (bár azért neki is voltak dolgai), de a haverjait látván rendesen megijedsz...


Nem akart belenyugodni abba, hogy vége, állandóan írogatott, én pedig megmondtam neki, hogy hagyjon békén, ha igazán szeret és letiltottam. Nagyjából másfél évig nem is volt semmi gond, nem is hallottam róla egyáltalán, majd a névnapom körül került elő, egyik haverja fiókjából írt, hogy kezdjük újra, hiányzom neki, stb. Nem is reagáltam semmit, egyszerűen csak figyelmen kívül hagytam, de mikor másodjára is keresett, megírtam neki, hogy felejtkezzen el rólam, és letiltottam azt a fiókot is.

Újabb néhány hónap eltelt (itt már ugye a jelenben járunk) és egyik délután suliból hazajövet megláttam az exem, egy másik lánnyal beszélgetett és mikor meglátott, majd kiesett a szeme. Egy pár száz méter múlva láttam, hogy a sarkamban van, gondolom meg akart szólítani, de gyorsan odacsapódtam az egyik szomszédhoz és érdektelen beszélgetésbe kezdtem, csakhogy menekülhessek előle. Ez tegnaphoz képest pont egy hete volt, tegnap mikor jöttem haza ismét megláttam, csakhogy most egyedül volt. Ő a telefonját bámulta, csak már akkor vett észre, mikor előtte mentem el, és olyan fütyült utánam, hogy kb. sírógörcs jött rám. Hátra se mertem nézni, mintha tudatosan várt volna itt rám (a házunktól olyan 2-300 méterre volt) . Szinte már futottam, direkt a hátsó ajtóhoz mentem, hogy megvezessem, nem tudom meddig látott, mert most nem követett, csak bámult. Ma délután láttam a ház körül járkálni őt egy haverjával (panelben lakom) az ablakok alatt álltak, nagyon nézték, gondolom próbáltak keresni.


Az igazság, hogy félek. Nem tudom a szándékait, lehet csak beszélni akar velem, lehet mást, nem tudom. Nagyjából tudja, hogy lakom, tehát akár minden nap is várhat rám, ami pedig elkeserítő, mert míg a sulinak nincs vége, nem tudok más úton jönni. (Pontosabban egy út még van, de ott még nappal sem célszerű mászkálni, mindig ott gyülekeznek a részegek, hajléktalanok.) Most őszintén, mit csináljak? Oké, a futás az hasznos, de ha több jönnek nem sokat érek vele.


2018. ápr. 28. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Szólj a szüleidnek, barátaidnak erről.


Az #1. válaszolónak igaza van. A romákat irtani kell. Egy haszontalan nép.

2018. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy hiba volt, most annak is iszom a levét és persze utólag könnyű okosnak lenni, de ettől még a jelen helyzetben nem vagyok előrébb. Ezzel a néger f. sz szöveggel pedig kérlek, gyorsan állj le!
2018. ápr. 28. 20:10
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Sajnálom, de azt kell mondanom hogy így jártál. :(

A jelenlegi helyzetben senki sem tud tenni semmit. Ha tettlegességig fajulna a dolog, akkor rendőrség... Szomorú.

2018. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mádár0218 ***** válasza:
100%

Értem, hogy félsz szerintem felesleges, ha csak oda jön és beszélni akar szépen nyugodtan elmondod neki, hogy nem akarsz semmit hagyjon békén, vége kész. ( ezt élőben a szemébe)


Ha ez nem válik be és konkrétan elkezd zaklatni megfog visszatart, akkor rendőrség és szólj a szüleidnek.


+ tervnek kérd meg egy barátodat hogy kísérjen el téged

2018. ápr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
Itt vakuljak meg ha ezt egy 15 éves írta. Iskolában dolgozom, ismerem a korosztályt-ez nem az ő nyelvezetük. És furcsa hogy más kategóriában is megy ma a cigányozás. ssaa a lepontozó aktiválta magát???
2018. ápr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Igen, csak szórakozásból találom ki, hogy félek az extől, aki nagy valószínűséggel követ. Ennél hülyébb dologgal még meg bírnál vádolni, kérlek?

2018. ápr. 28. 21:31
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Eleve ott szúrtad el, hogy cigánnyal kezdtél, de nem oktatószöveget akarok írni, gondolom tanultál a hibádból.

Először is szólj a szüleidnek, hogy félsz attól a humanoidtól, apáddal esetleg eljátszhatnátok, hogy ő megvár valahol, te pedig ha megint meglátod, akkor tőle nem messze beszélsz a csávóval, ha durván viselkedik, fenyeget, akkor csak intesz/kiabálsz apádnak és lerendezi.

Az osztályban nincs olyan fiú akihez közelebb állsz? Nem szerelmi dologra gondolok, csak barátra, akit mondjuk fel tudsz magadhoz hívni egy délutánra... mehetnél vele is haza, hátha azt hinné az exed, hogy találtál mást.

2018. ápr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek. Ami itt megy az már zaklatás
2018. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Irtani kell...a szunyogokat az egész országban.
2018. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!