Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elhívjam így...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhívjam így valahova?

Figyelt kérdés
Na szóval,van egy lány osztálytársam akivel már jó régóta beszélgetek szünetekben meg stb.,úgy vettem észre,hogy ignorál engem kicsit,meg nem vagyok neki különösebben szimpatikus,de nem utasított vissza.Már elhívtam kétszer,egyszer cukrászdába,második alkalommal pedig meginni egy kávét.Mind a két esetben azt írta,hogy túl elfoglalt,sok dolga van.Na de,most nálunk érettségi szünet van.Így szerdáig nem kell menni.Szóval biztos lenne ideje,de így elhívjam,hogy eddig még egyszer sem jött el,pedig lett volna rá szerintem ideje.Csak nem akart.Szerintetek?17/F

2018. ápr. 29. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. Ha érdekelted volna, egyeztetett volna veled máskorra időpontot, szánt volna rád időt. Amúgy érettségi szünetben meg pont hogy érettségire készül.(tuti ezt mondaná)
2018. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó,igaz.De én arra gondoltam,hogy a kitartásnak van eredménye.Mármint jól eshet neki,ha érzi,hogy akarják.Nem?Amúgy ő nem készül érettségire,10.esek vagyunk.
2018. ápr. 29. 16:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyelj , szerintem hívd el :D

Nem veszítesz vele semmit. Ha megint kitalál valamit az azt jelenti hogy nem kellesz neki, de te legalább megadtad neki a lehetőséget

2018. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!