Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik ez a lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik ez a lány, elhivjam valahova?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok a lány 15. Rengeteg fiú barátja van alig van lány. De aztmondta ő velük érzi jól magát nem tetszenek neki. Én visszahuzodobb vagyok de úgy veszem észre szimpi vagyok neki mert a folyosón nagyon hosszan szemezunk, mosolyog már messziről mindig nagyon cuki. De valahogy nem bírom elkepzelni hogy tetszenek neki pedig a múltkor lány osztalytarsam is megegyezte mikor elmentem mellette utána visszanezett. Amikor először beszélgettünk az kB 6 óra hosszát egy huzamban. Aztán az elkovetkezo hétben nem írtam mert egyszerűen nagyon elfoglalt voltam. Aztán ramirt hogy reméli nem haragszom rá. Mondom dehogy. Gondolom kedvel mert akkor nem keresett volna és mindegy volna neki hogy egy fiú baráttal több vagy kevesebb
2018. febr. 9. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól látod a helyzetet :)

Végy erőt magadon , kérdezd meg tőle, suli után nem lenne e kedve elmenni valahova sétálni ? :)

2018. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el, mert ha nem teszed, akkor később bánni fogod.
2018. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na. Hívd el!!!! Tuti, hogy bejössz neki.
2018. febr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem is szerelmes beléd, mindenképpen szimpatikus vagy neki. Hívd el bátran, aztán lesz ami lesz. :)
2018. febr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!