Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít jó jelnek, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít jó jelnek, ha pár hónap ismerettség után tudja a szülinapom?

Figyelt kérdés
(Még nem volt idén!)

2018. ápr. 30. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Mióta van Facebook ,ami a legtöbb embernél kiírja nem nagy dolog😃

De ha Fb-n nincs kint akkor is sok ember az email cimébe is beleírja (pl kovacsjanos0716@....hu)

Sokan kiírják Instagramra is,onnan is lehet nézni.

De vannak alternatív lehetőség mint pl az osztálynapló.

Nyilván azért tudja ,mert valahol látta vagy valaki elmondta neki ,így nem mondható különösebben semmilyen jelnek. Én is sok ember születésnapját tudom ,olyanét is ,akié egyáltalán nem érdekel,csak hallottam/láttam valahol és megmaradt.

2018. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan hány éves vagy? Nagyon jó jel mivel a társad nem egy egysejtű, van központi idegrendszere meg neuronjai, rövid és hosszú távú memóriája szóval gratulálók nem egy prokariótával jársz!!!
2018. ápr. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, 3 évvel idősebb nálam. Még nem járunk, csak ismerkedünk. Randi se volt még!
2018. máj. 1. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!