Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl korai 5 hónap ismerettség...

Túl korai 5 hónap ismerettség után gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Egyis barátnőmmel törtnént az eset (inkább ismerős,annyira nem közeli a barátság) A jelenlegi párját elhagyta a felesége és szinte rögtön összejött a barátnőmmel,az egész olyan gyors volt,1 hónapon belül összeköltöztek,és mint kiderült már akkor megfogant a baba mikor még a férfinek ki se mondták a válását.(ekkor már hónapok óta nem élt együtt az exfeleséggel) 5 hónapja ismerték egymást,és a napokban meg is született a gyerekük.Kicsit féltem a barátnőmet,pláne úgy h még pár hónap együttlét után azt mondta nekem hogy érzi h a pasi még az ex feleségét szereti és úgy menekült be ebbe a kapcsolatba. Jól is elsülhet,de kicsit úgy érzem h ez elkapkodott döntés volt,a férfi már az előző hölgytől is gyereket akart nagyon,és nem látm rajtuk most azt a boldogságot amit ilyenkor érezni lehet,persze a gyereket imádják és nagyon örülnek neki,de kettőjükön nem érzem a nagy szerelmet.Szerintetek? Valakinek hasonló tapasztalat esetleg?

2016. okt. 3. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Saját tapasztalatom van, én is hat hónap ismeretség után lettem terhes igaz én 16 évi fogamzásgátló szedése mellett, ami után megszületett a kicsi, pár hónapra rá az apja visszament az exhez.


viszont két barátnőm is van, mindkettő már az első együttlétkor terhes lett, azóta mindkettőnek három gyereke van és boldogan élnek. Tehát jól is elsülhet, sajnos nekünk nem így volt

2016. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Emberfüggő a dolog, itt így alakult.
2016. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Elméletben korai persze, főleg ha még nem is ismerték egymást rendesen. De vannak nők akik már annyira vágynak gyerekre, hogy ha jön egy arra alkalmas jelölt akkor nem érdekli őket semmi más és egyből teherbe akarnak esni.

Aztán majd kiderül mi lesz.

2016. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem megfelelő védekezés mellett lettem terhes 3 hónap ismeretség után, de mindketten örültünk neki, az exem már az aktuális menzesz előtt mondta, hogy örülne ha nem jönne meg.. én csak akkor már, amikor pozitív lett a teszt. Végül elvetéltem.. (pontosabban missed ab lett 9 hetesen) de szakítottunk pár hónappal később, mire jobban megismertük egymást.
2016. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Mi 2 hónapja voltunk együtt mikor elsőnek beszéltünk róla és rá 2 hónapra kezdtünk próbálkozni 1 évvel később lett pozitív a teszt 1,5 éve vagyunk együtt 26 hetes kismama vagyok :)
2016. okt. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.Igazából attól tartok,hogy egy gyermek érkezése elég fárasztó,anyagilag,szellemileg és lelkileg kemény tud lenni,a világ legcsodálatosabb dolga persze,de komolyan meg kell dolgozni azért hogy minden rendben legyen és egy nem régóta tartó kapcsolatban,aminek még az elején vannak és még nem ismerik egymás azon dolgait ami miatt feszültségek lehetnek,most jöhetnek ki a legjobban.Kérdés az túléli e a kapcsolat ezt.
2016. okt. 5. 23:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Mar az elso mondatodnal az jutott eszembe hogy a pasi belemenekult a kapcsolatba. Ez elegge szerencsetlen eset. Anno en is osszejottem egy pasival bar o az exevel mar 1,5 eve nem beszelt de ereztem es lattam rajta hogy nem lepett tul.. A nok meglatjak es megerzik igy biztosan igy van baratnodnel is. A csaj kulfoldon volt egyebkent es fel ev utan hidegzuhanykent ert mikor mondta hogy hazajon es nem tudja mi legyen stb..hozzateszem azt is eszrevettem mielott bejelentette hogy elotte mar megvaltozott a viselkedese csak nem tudtam az okat. Szakitottunk, vegul nalunk happy end lett a vege ugy hogy 3 ev (!) utan jott vissza. Nem vettem komolyan de bizonyitott. Most mar jon a masodik baba es jovore eskuvo.

Tehat barmi lehet. En se gondoltam volna, viszont amig nem lep tul addig sajnos ez halott ugy, megha mar van egy baba is. Pasikat nem izgatja hogy van baba vagy nincs baba. Valoszinuleg ha ex futtyent o lelepne. Ez 100000%.

Ha van hozza lelki ereje akkor inkabb baratnod dobja ki a pasit megha faj is meg rossz is mielott forditva tortenik meg. Mert megfog sajnos. De ha latja a pasi hogy ezzel a novel nem lehet szorakozni es van buszkesege es tartasa akkor az tiszteletet valt ki megha nem is rogton es az egy lepes afele hogy esetleg akar a kesobbiekben eszebe jusson az a no aki ritka a mai vilagban. A hatarozottsag es a buszkeseg egyebkent felkelti a ferfiak erdeklodeset. Ha meg nem igy lenne kesobb akkor is legalabb nem ot dobtak ki babaval es nem csak egy kellek volt a felso polcon akit visszaraknak ha mar nem kell. Igy a sajat onbecsulesenek is jobb. Persze maga a dolog nagyon szar de nem mindegy hogyan es mennyire. Es hogy szall ki a kapcsolatbol.

2016. okt. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát ahogy látom többféleképpen is elsülhet a dolog. Én 4 hónap után lettem terhes, de úgy, hogy a pici apjának papírja volt róla, hogy nem lehet gyereke.. Hát mégis összejött. Először örült neki, hogy teljesült élete álma úgy, hogy ő már lemondott róla aztán 16 hetes terhesen mégis egyedül maradtam.

Most vagyok a 26. hétben, nem bánom, hogy megtartottam a picit, bár azt nagyon sajnálom, hogy az apja nélkül fog felnőni.

2016. okt. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A nap hozzászólása az utolsó, meglepődtem, hogy vannk még iylen tájékozatlan emberke.


Akkor elmondom hát, hogy mit jelent, ha "papírja van róla, hogy nem lehet gyereke"

Azt jelenti, egyszer elment egy spermavizsgálatra, ahol megállapították, h kevés/nem jól mozgó/nem jó alakú spermiumai vannak, de ez a vizsgálat csak az akkori állapotot tükrözi!!! Lehet 3 hónap múlva már minden oké volt.

Durva, h a "papír" miatt ti nem is védekeztetek, a saját butaságodért fizetsz most.


Ha azon a papíron az állt, h vasectomiája volt, akkor nem szóltam semmit.

2016. okt. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Október 8-án ismerkedtünk meg,novemberben összeköltöztünk,január 6-án pozitívat teszteltem...kisebb nagyobb sokk után eldöntöttük hogy megtartjuk. 7 éve vagyunk együtt,van 2 lányunk és egy fiúnk :) Emberfüggő,minden kapcsolat 2 emberen múlik.
2016. okt. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!