Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kész vagyok.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kész vagyok.

Figyelt kérdés

2 hónapja ért véget a kapcsolatom. Azért ért véget, mert a fiú szégyellt engem, dagadtnak és k*rvának a tartott a semmire fel, illetve meg is csalt. Elég rosszul érintett, eleve nehezen dolgozom fel a dolgokat és sajnos más problémáim is vannak... Nagyon fáj, hogy így bánt velem, mivel képes voltam este 9-kor megírni, az angol leckéjét, bármit megtettem érte és stb. Mellesleg 48 kg vagyok és dagadt állítólag, illetve inkább elbújok, utálom, ha rám figyelnek, sosincs ki semmim és mivel vannak problémáim nem is olyan könnyű nekem ez az ismerkedés téma, ő volt nekem az első barátom. Rettenetesen rosszul esett meg ez a szégyellt is engem, mivel elég nehezen jövök ki magammal. Ennek ugye 2 hónapja, és minden álmomban megjelenik, nem bír megszűnni a lelkivilágomban és általában rémálmokban jelenik meg. Mit tegyek, hogy kiűzzem a fejemből? Nem bírom már a szenvedést... A mindennapjaimat befolyásolja... Próbálok felállni, de mindig visszaesek ez által.

Nagyon szépen, köszönöm a válaszokat és, hogy időt szántok rám!:)

15,5/L



2018. máj. 1. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el sportolni. Az mindenkinek tud segíteni, de akkod bele kell adnod 100%-ot. Így tudod a leghamarabb elfelejteni a dolgokat. Nekem is ez segített. Az egész világnézeted meg fog változni egy pár hónapon belül. Sok sikert :) 18/F
2018. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ugyanebben a helyzetben vagyok 17 f es en sem tudom mit tegyek :(
2018. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok bölcs lenni vagy ilyesmi, de ilyenkor mit szoktak csinálni az emberek? Felejteni. Mást nem-igen tehetsz. Az idő begyógyít minden sebet. Keress valami elfoglaltságot, ami leköti a figyelmedet. Ha unatkozol irhatsz privit nyugodtan. :) 20/f
2018. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Judozom és boxolok, illetve nagyon sok barárom van, szóval ezzel nincsen baj. Köszönöm, a válaszokat.:)
2018. máj. 1. 19:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen kapcsolat volt ez, hogy a srác nyíltan ilyeneket mondott rád, plusz még meg is csalt! Inkább ő a k**va! (Most ezzel nem azt mondom, hogy a te hibád hogy belementél, hiszen nyilván nem tudhattad előre).

Egyrészt: a tömeg nem jelent semmit. Az csak egy szám, ami nem befolyásolja azt, hogy szép vagy-e. (Igen az vagy, ez nem is volt kérdés.) Mellesleg a te 48 kilód igazán semmi, egy ekkora lányt a legtöbb "jóindulattal" sem lehet dagadtnak mondani.

Másrészt: te semmit nem tettél, ami miatt ilyeneket kellene mondania rád. Hiszen ő csalt meg téged, nem igaz? Egyébként te végig rendes voltál vele, csak ő nem volt képes értékelni téged és azt, amit nyújtottál neki.

A félénkséggel kapcsolatban annyit tudsz tenni, hogy megpróbálsz beszélgetni emberekkel. Nem feltétlenül fiúkkal, hanem akikkel akarsz, akár az osztályodban/iskoládban is barátkozhatsz, nem kell kimozdulnod hozzá. Nekem rengeteget segített ez a módszer leküzdeni azt a tulajdonságomat, hogy nem merek beszélgetést kezdeményezni senkivel. Ja, és az új ismeretségek segítenek elfelejteni a régebbieket.:)

Ahhoz, hogy el tudd terelni a gondolataidat, találnod kell egy jó hobbit. Tudom, mindenki ezt mondja, de ez tapasztalat hogy így van. És most konkrétan bármi szóba jöhet: videojátékok, könyvek, sportok... A sport különösen jó, mert levezetheted a feszültséget, plusz ha nem vagy megelégedve a testeddel akkor azon is tudsz javítani ezáltal. (Mondjuk én még mindig azt gondolom hogy a 48 kiló az nem sok, sőt...) A könyvek, meg valamilyen szinten a videojátékok is ki tudnak repíteni a valóságból, ami segít megfeledkezni a rossz dolgokról.

Nem tudom, hogy találkozol-e ezzel a sráccal napi szinten, mert pl sulistársak vagytok. De ha így van, akkor két lehetőséged van, hogy mit kezdj ha beszélgetni akar. Az egyik, az egyszerűbb: nagy ívből *** le, ne is szólj hozzá. Ezek után egy sziát sem érdemel meg tőled. A másik lehetőség kicsit nehezebb. Viselkedj úgy, mintha semmi nem történt volna, járj felemelt fejjel, és ha beszél, akkor mosolyogj és válaszolj, de a mosoly legyen hideg és lenéző, a hangodból meg az hallatsszon hogy te jobb vagy mindenkinél, mert te vagy a királynő. Viszont mindkét módszer közös eleme az, hogy bárhogy is próbálkozik, össze ne gyere vele újra, mert ez a görény nem érdemel egy ilyen rendes lányt mint te vagy!

Ja, és bosszút nem kell állni, azt megteszi majd helyetted a sors/a karma/Isten/amelyik jobban tetszik.


Elnézést, ha kicsit összeszedetlen lett, de nagyon felidegesített ez a sztori... milyen ember az ilyen??

Remélem tudtam segíteni, és ha gondolod írj nyugodtan bármikor! :)

18/L

2018. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :)
2018. máj. 1. 19:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy így végződött az első szerelem számodra. Az a helyzet, hogy szerintem a srác azért nem mutatkozott veled, mert melletted próbált még csajozni, és úgy akart tűnni, mint aki szabad. A te külsőddel nem volt baja, hiszen akkor nem jött volna össze veled, inkább csak kellett neki valami kifogás, mindegy, hogy mi, és letojta, hogy ezzel megbánt-e vagy sem. Egyszerűen ő nem szeretett téged, csak kihasznált, ennyi. Ennek tudatában nem érdemli meg a figyelmedet, és én is azt mondom, hogy egy másik esélyt főleg. Lehet, hogy eljön egy nap, amikor bűnbánó képpel jön majd hozzád, hogy hülye volt, és bocsesz, de tudd, hogy akkor van az, amikor őt is kidobták, és akkor sem érdemel esélyt. Az ilyeneknek egyszerűen felületesek az érzelmei, nem passzoltok össze. Ne parázz a külsőd miatt. Vannak ilyen gerinctelenek, akik csak vagdalkoznak, kifogásokat mondanak, ahelyett, hogy eléd állnának, és férfiasan azt mondanák, hogy bocs, de meguntalak, vagy találtam mást stb. Akárhogy is ez a srác magát minősíti, nem téged, neki kéne szégyenkeznie, nem neked. Ő nem érdemel meg téged.
2018. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2018. máj. 9. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!