Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez már járás? Szerintetek? Én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már járás? Szerintetek? Én 12/l Ő 12/F Az életkor miatt kérlek ne írjatok kommentet. Szeretjük egymást, és kész.

Figyelt kérdés

Emailben azt írta, hogy szeret, és hogy első pillantásra belém szeretett. Meg azt mondta, hogy :Bár az osztáltársa tudja, hogy te vagy a barátnőm, mégis a magáénak akar tudni. Eddig soha nem mondta, hogy a barátnője lennék, meg hogy szeret. Én erre visszaválaszoltam, hogy én is szeretem őt, és mivel azt kérdezte, hogy mikor szerettem belé, ezt is elmondtam.

Ez már járás, ha ő a barátnőjének én a fiú barátomnak nevezem?



2017. aug. 29. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen már az . Aranyosak vagytok ,mintha rólam szólna a történet 30 évvel ezelőtt.
2017. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De aranyosak, istenem :DDD
2017. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez más annak számít.

De azért ne csak cseten tekintsetek így egymásra. ;)

2017. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Óóó de édesek vagytok! Igen ez már az. Aztán csak magabiztosággal és őszinteséggel.
2017. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De cukik vagytok. És igen ez már az.
2017. aug. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! <3 Tudom, hogy nem csak cseten kell így viselkednünk, hanem élőben is, ezért őszi szünetben találkozni is fogunk.

Egyébként egy évben csak egy hetet találkozunk, abban a táborban, ahol megismerkedtünk, tavaly is találkoztunk egy hetet, idén is. Ez évben elhívott magukhoz pár napra, de sajnos, egy másik táborban voltam.


Egyébként amikor együtt voltunk a táborban, akkor mindig megfogta a kezem, ha átadott egy sótartót, vagy bármit. Meg ha valamire fel akartam mászni, pl.: fa, szénabála, kukorica góré, akkor mindig mondta, hogy ne csináljam, mert veszélyes. Olyan cuki, hogy féltett. meg amikor felmásztunk a kukorica góré oldalára, és egy 10 centis peremen tipegtünk végig, akkor azt mondta, hogy ha nem lennék itt, akkor nem csinálná meg. :D

Meg 2-3x szemeztünk is 3-4 mp-eket. egyszer Ő félrekapta a pillantását a 3. mp táján, aztán rögtön visszanézett. Egyszer meg én kaptam el 3.,4. táján és elmosolyodtam,tiszta ösztönösen.

Meg trapéz alakba lerakott 4-5 emeletes széna körbála kupacokra másztunk fel, és hiába kértem néha, hogy had menjek föl egyedül, mert azt hiszik nem tudok, akkor is mindig megfogta a kezem, és felhúzott magához.

Olyan aranyos. <3 <3 :D

2017. aug. 29. 18:24
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyosak vagytok :)) A kor nem is számít, ha szeretitek egymást ;)
2017. aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első szerelem:) Igen, ez járás:)
2017. aug. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
50%
Ahhj basszus én is 12 éves vagyok és annyira kívánok valakit. Jófejnek tűnsz. A barátod meg nagxon aranyos! 😉
2017. aug. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
De cukik vagytok:)
2017. aug. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!