Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar valójában a férfi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar valójában a férfi?

Figyelt kérdés

Nem rég megismerkedtem egy tőlem 7 évvel idősebb fiúval, ugy, hogy látott egy tanfolyamon ahol mindketten ott voltunk aztan megkerdezte a baratait hogy ki vagyok, ezutan bejelolt facebookon és rámirt..beszélgettunk, aztán írta hogy talalkozni akar.. Mivel egy varosba lakunk, es egyik este csak ugy spontan megbeszeltuk hogy talalkozunk es eljott a hazamig aztan elmentunk setalni, sokat beszelgettunk, szinte folyamatosan.. Amikor haza jottem nem irt, majd csak másnap, ugyan ugy beszelunk meg mindig..csak mikor uzenetbe beszelunk olyan fura..de mar a kezdetektol. Keveset ir, sokara ir vissza..stb En merdeztem tole hogy milyen volt a seta, o meg mondta hogy jol erezte magat es hogy kedvel. Na most, en nem tudom eldonteni hogy mit szeretne..Csak arra nem hiszem hogy akar mert mondtam neki hogy nem vagyok vevo ra ha esetleg csak azert beszel velem..o ezzel tisztaba volt, es ugyan ugy irt.. Tehat nem koptat le, nem is huz magahoz.. Ott a ketto kozott vagyok.. Nem ertem eskuszom...

17/L



2018. máj. 3. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:

" Keveset ir, sokara ir vissza..stb "


Ez azt jelzi, hogy "van élete", az jó.


"Tehat nem koptat le, nem is huz magahoz."


Attól, hogy kedvel még nem feltétlenül szerelmes beléd egyetlen séta után, lehet, hogy meg akar jobban ismerni illetve teret hagy neked, nem rohan le.


Engedd bele magad a folyamatba és várd ki mi fog történni, ereszd el a kétséget, az nem szolgál téged.;)

2018. máj. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze, ez természetes hogy nem szerelmet várok ennyi idő után, csak még nem volt dolgom ilyen idős fiúval, szóval nekem ez új. Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!
2018. máj. 3. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!