Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minek ír állandóan, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek ír állandóan, ha nem akar találkozni?

Figyelt kérdés

Csevegni akar , viszont ha megkérdem , hogy van- e kedve ide vagy oda elmenni akkor már foglalt . Egy városban élünk . Miért nem lehet találkozni ? Nincs kedvem többet nekem kérdezni , de ő meg magától nem kérdi . Idáig egyszer találkoztunk személyesen , azóta ő ír minden nap . Miért viselkedik így ?

Én nő (25) , ő férfi (30)



2018. márc. 9. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Velem majdnem ugyanezt csinálja egy férfi.... Nem tudom, mi a jó ebben.:/
2018. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne törd a fejed! Ha neked nem elég a levelezgetés, fejezd be vele!
2018. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Azt szeretné, hogy vele foglalkozz. Komolyabban nem érdekled, de a figyelmedet fenn akarja tartani. Ismerek ilyet én is. Van barátnője, de nagyon igényli mások figyelmét is. Önbizalomhiány.
2018. márc. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

X+2.vagy. De minimum a feleség melett e

2.

2018. márc. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Miféle feleség ? Nem nős , de barátnője se nincs , mert ismerem az egyik jó barátját .
2018. márc. 9. 15:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igaza lehet annak a válaszolónak aki azt mondta, hogy komolyan nem érdekled, de azért írogatni, figyelmet fenntartani jó. Talán az egóját is simogatja, hogy vevő vagy erre.

Én azt mondanám, hogy állj a sarkadra és mondd el neki a véleményedet, ha ez neked így nem elég. Vagy találkozzatok, vagy neked ez így nem kell, ennyi.

Vagy megijed és elfut (de akkor egy puhap*cs volt és tényleg nem érdekelted komolyabban), vagy rájön, hogy így elveszít és teperni fog az újabb találkáért.

2018. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta , hogy nem szeret chatelni , írogatni , de úgy látszik találkozni sem . Múltkor már kiakadtam , nem nagyon írok vissza , de most úgy vagyok vele , hogy írjunk , én más felé is nyitott vagyok és lesz ami lesz .
2018. márc. 9. 16:50
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem akar semmi komolyat, de igényli a figyelmedet.

Ennek számtalan oka leget, bizonytalan, nem tudja, hogy mit akar, önbizalom növelés, több vasat tart a tűzben, esetleg valamilyen kapcsolatban van, de lehet, hogy szimplán elég neki ennyi, erre van igénye.


Nem érdemes erőltetni. Max döntés elé állíthatod - neki szegezed direktben a kérdést, hogy most akkor mit is akar?

2018. márc. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom,ilyenkor van e ertelme dontes ele allitani...nekem az mar eroltetett ha nem magatol akarja...

Mai ferfiak...vagyis fiuk...

2018. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 igazad van, egyetértek, hogy ez halott ügy, #8 voltam.

A kérdés csak arra szolgálna, hogy kibökje, hogy nem akar semmi komolyat, így rövidre zárva és tisztázva, hogy ne szórakozzon.


De azért ne bántsd a fiúkat :(

2018. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!