Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet úgy kapcsolatban lenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy kapcsolatban lenni hosszú távon, hogy nem szeretek bele a lányba?

Figyelt kérdés
2018. máj. 5. 18:40
 1/4 Mádár0218 ***** válasza:
Persze, csak a lánnyal szemben elég F#sz dolog
2018. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fruzs33 ***** válasza:
Fêl évig jártunk az exemmel.Mindent megadtam neki amit lehetett.Biológiailag is,és kémiailag is szakítás után kiderült,hogy nem szeretett,és nem volt boldog velem.Ha egy ilyen f**z akarsz lenni,akkor te is csináld így.Csak azt ne várd,hogy majd utána is tudjátok tartani a kapcsolatot.Aki megégette magát ilyen esettel nem akar jóban lenni ilyen személlyel.
2018. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak nem akarnék egy esetleges szakítás után sokáig szenvedni és ezt könnyen el tudnám kerülni úgy, ha nem lennék nagyon szerelmes.


Egy szakítás után meg egyáltalán nem szeretném senkivel sem tartani a kapcsolatot.

2018. máj. 5. 19:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogyha nem akarsz szeretni egy lányt, akkor mit szeretnél vele csinálni?


Csak lenni vele? Akkor úgy tűnik mintha kihasználnád.

Vagy egyszerűbb lenne egy éjszakás kalandozni nem?


Mindenki csalódik az életben, előbb vagy utóbb, ebből tanul az ember.


Én sem akartam egy fiút sem, mert nem akartam csalódni és a körülöttem lévő embereket látva, tudtam mivel jár. Végül mégis megtörtént. Sajnos szenvedtem is eleget, és valószínűleg még fogok is.

2018. máj. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!