Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 17-18 éves fiúk! Mit kerestek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-18 éves fiúk! Mit kerestek egy kapcsolatban? Járnátok egy 16 éves elég vékony (genetika), hosszú természetes szőke hajú lánnyal?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem mi a baj velem, bárkivel hoz össze az élet mindig az van hogy tetszem a pasiknak de aztán nem mernek/akarnak többet mint flörtölés. Nem vagyok az a fajta aki agyonsminkeli magát, nyávog vagy csak a ruhák érdeklik szóval itt nem arról van szó hogy megnézni jó vagyok de amúgy még bottal se érne hozzám. Sok minden érdekel, jó vagyok a művészetekben, sportolok, szerintem nem vagyok buta és rendes kapcsolatot szeretnék 2 perces szemezések és kihasználások helyett. (na ezt ne úgy értstek, még szűz vagyok.)

2015. jún. 19. 10:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem felkeltetted az érdeklődésemet. :)

22/F

2015. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem kell aggódni, aki keres, az talál, lehet hogy nem sokat, de talál.
2015. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell aggódni. Ha itt keresel, nem sokáig leszel szűz.
2015. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Első, aranyos vagy de nem hiszem hogy korban passzolnánk:D

#2 Ez így van és köszi, de ennél kicsit konkrétabb választ várnék ;)

2015. jún. 19. 10:56
 5/17 A kérdező kommentje:

Kedves FogamzásgátlóXDD

Eszem ágában sincs itt keresni, ez a kérdés nem is arra irányult hogy itt támadjanak le a fiúk. Amúgy nem szeretek nem személyesen ismerkedni:)

2015. jún. 19. 10:58
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor viszont ki kell várni. Én nem félnék tőled, az biztos.
2015. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Menj el a legközelebbi (ha lesz) Nemzeti Táncválasztó Párválasztóra. Vagy más rendezvényre (pl.: tüntetések, halászlé fesztivál, rántott húsos szendvics ketchup-pal fesztivál, tiszavirág fesztivál, mondocon, stb.), ott biztos találsz jó pasit.
2015. jún. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nincs is miért félni tőlem az biztos:D

Bár egész izmos vagyok és az apám is nagydarab szóval van benne valami.. XD

Utolsó, köszönöm ez jó ötlet, VOLT-ra idén is megyek de az inkább megint egy olyan hely ahol khmm alkalmi dolgok alakulnak ki. (szerintem. én ezt tapasztaltam)

Konkrétan tavaly odajött hozzám egy srác, lesmárolt és elfutott. Észbe se tudtam kapni hogy bemossak neki :DD

2015. jún. 19. 11:10
 9/17 anonim ***** válasza:
Bomba ötlet: legyél egy párt ifjúsági szervezetének tagja.
2015. jún. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

ööö annyira nem vonz ez a téma.

Viszont jótékonysági szervezetnek kettőnek is tagja vagyok és az egyiknek elnöke. Ha ez számít:D

2015. jún. 19. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!