Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
Régóta beszélgetünk már, szoktam vele beszélni is. Messengeren sziveket, meg minden ilyen dologra utanó emojikat küld. Azt nem tudom mit jelent a "^^" jel. Valami ötletetek van? 13/F

2018. máj. 8. 12:56
 1/4 Lazy Lover ***** válasza:
igen :) hogy örül valaminek
2018. máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maga a jel azt jelenti, hogy örül valaminek, de ez meg nem azt jelenti, hogy teszel neki (azt sem, hogy nem)
2018. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen ez még kb semmit se jelent biztosan. Sokan irogatnak sziveket meg ilyeneket. Persze nincs kizárva csak nem biztos..
2018. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj! Ha szíveket küldözget, az közel sem arra utaló jel, hogy tetszel neki! Én is jártam így. Szívek, ölelések, meg minden arra utaló jel hogy tetszek neki, aztán a nagy lósz@rt. Csak „barátként tekintett rám". Én is megszívtam. Ellenkező esetben pedig lehet, hogy tényleg tetszel neki. Próbáld meg kideríteni. A mai lányokat nehéz megfejteni!
2018. máj. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!