Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szerintetek bejövök a legjobb fiú barátomnak?

Nyár óta úgy vesszük észre pár barátnőmmel mintha picit próbálna nyomulni. Pl hogy folyamatosan próbál velem lenni vagy múltkor próbáltam bele trollkodni egy képébe és az lett a vége hogy átkarolt és úgy pózolt velem, gyakran megölel meg ami eddig a legfurább volt hogy tegnap arra kért hogy fogjam meg a kezét és picit menjünk úgy hogy azt higgyék hogy neki van barátnője. Ezek alapján szerintetek mi lehet?

Keress kérdéseket hasonló témákban: tini, szerelem, fiú, lány, legjobb barát, barát, ölelés, kéz

márc. 13. 21:08  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Ja és 14/l és 14/f

# 1/5Időpont márc. 13. 21:10 Privát üzenet
Mádár0218 nevű felhasználó válasza:

Szerintem bejösz neki, ha neked is bejön akkor hajrá :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 13. 21:13 Privát üzenet
Lehetséges.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 13. 21:14 Privát üzenet
Szerintem csak párzási időszak van.

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont márc. 15. 18:54 Privát üzenet

Szerintem igen, szerencsés lány vagy.

😃

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 23. 14:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek elmondjam a legjobb baratomnak hogy beleszerettem?
Segítség szét stresszelem az agyam azon hogy mondtam egy fiú legjobb barátomnak hogy van egy oush upos melltartóm és ő ezt rohadtul felfújta és félek hogy mindenkinek elmondja. Mit tegyek?
Segítséget kérek! Hogy segíthessek a legjobb barátomnak megszerezni a legjobb barátnőmet?
Mi történt ha megmondom a legjobb barátomnak, hogy szerelmes vagyok a barátnőjébe?
Melyik ajándék lenne a legjobb karácsonyra a barátomnak?
Azthiszem tetszem a legjobb barátomnak, mi erre a jo reagcio?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!