Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bejövök a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök a legjobb fiú barátomnak?

Figyelt kérdés
Nyár óta úgy vesszük észre pár barátnőmmel mintha picit próbálna nyomulni. Pl hogy folyamatosan próbál velem lenni vagy múltkor próbáltam bele trollkodni egy képébe és az lett a vége hogy átkarolt és úgy pózolt velem, gyakran megölel meg ami eddig a legfurább volt hogy tegnap arra kért hogy fogjam meg a kezét és picit menjünk úgy hogy azt higgyék hogy neki van barátnője. Ezek alapján szerintetek mi lehet?

2018. márc. 13. 21:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és 14/l és 14/f
2018. márc. 13. 21:10
 2/5 Mádár0218 ***** válasza:
100%
Szerintem bejösz neki, ha neked is bejön akkor hajrá :D
2018. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2018. márc. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak párzási időszak van.
2018. márc. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, szerencsés lány vagy.

😃

2018. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!