Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel ráírhatok, nem túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel ráírhatok, nem túl nyomulós?

Figyelt kérdés

Van egy Lány,semmit nem tudok róla,nem ide valósi,sose láttam élőben csak neten egy képen figyeltem fel rá,rá akarok írni,gondolkodtam mivel,ami nem nyomulós mégis lényegre törő.

Szia,ne haragudj,hogy jelöltelek de megláttalak egy képen es aranyosnak találtalak..és szeretnélek megismerni,ha van rá esély.

Ti mit írnátok ez helyett vagy Mit adnátok hozzá/vennétek el ebből a szövegből?

Lányok ti minek örülnétek és nem vennétek tolakodásnak?



2018. máj. 10. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem zsörtölődös, hanem túl pozitív, naiv a suna, akkor biztos szóba áll egy vadidegennel egy ilyen szöveg láttán. Ne fűzz hozzá sok reményt.

Üdv: egy "túl negatív" suna

2018. máj. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha egy ilyen negatív suna mint te akkor inkább örülök,ha nem is akar ismerkedni.

És miért lenne naív,ha válaszol?

2018. máj. 10. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:

rám is irtak már ilyen szöveggel..nem irtam vissza.

es ha nincs profilod, vagy valami harcos karakter van berakva, akkor se varj valaszt.

de viszont, ha jol nezel ki mint egy modell, vagy hasonlo, akkor van eselyed..ez a szomoru igazsag

2018. máj. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aha,attól,hogy te arra mész,hogy valaki modellhez hasonló külsővel rendelkezzen nem jelenti,hogy más is,mint a lány sem,írtam neki,vissza írt és érdeklődik irántam,pedig nem vagyok model külsővel.
2018. máj. 10. 20:04
 5/6 A kérdező kommentje:
Megáldva,szóval elvérzett az álításod..ez a szomorú igazság.
2018. máj. 10. 20:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia :D Nem tudom, hogy ráírtál-e végül, de ha még nem, akkor felejtsd el ezt a szöveget. :D Először is, jó hogy nem kérsz bocsánatot azért hogy élsz, ne kérj bocsánatot. ;) És nem kell részletezned, hogy hogy tetszik neked a profilja amit alaposan átvizsgáltál már.. :D "Szeretnélek megismerni. :D " Ez nagyon jó! Ennyit hagyj meg! Utána, hogy "ha van rá esély"... ez elég bizonytalannak tűnik. Egy srác ne legyen bizonytalan ilyenkor. :D

Szóval csak köszönj neki! Mindenképpen használj valamilyen alap emojit, aztán ezt mondd meg neki. Ezután meg vagy meglepődik, hogy miért akarnád te őt megismerni, mikor még sose beszéltetek.. ("eggyel több ok, hogy beszéljetek" )vagy belemegy és elkezdtek beszélni (az elején valószínűleg kicsit fura lesz a beszélgetés, lehet viccekkel oldani a hangulatot: *Basszus... tovább nem írta a könyv... :D* ) vagy harmadik opció, hogy nem ír vissza, vagy meg se nézi... Ilyenkor örülj neki, hogy nem pazaroltál rá több időt. ;) 19/f

2018. máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!