Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon gáz, vagy nyomulos lenne így rairni?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliba, akinek bejovok, és ő is nekem. Heti 1-2 alakommal beszélünk messengeren.

Ma nagyon jól nézett ki. Gáz lenne ezt leirni? "Szia, bocsi, hogy így ezzel írok rád, de ma nagyon jól néztél ki. Ne értsd félre, mindig igaz rád, de ma különösen. Jól áll a felkötött haj" :) vagy túl nyálas nem? Mert ez nem igazán én vagyok, de tényleg azt gondoltam ahogy meglattam.


2017. dec. 5. 20:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem az, szerintem édi, minden lány szereti a bókokat. Amúgy meg ne csak messengeren írogass neki. Menj oda élőben és mond meg neki, hogy jól néz ki.:)
2017. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!