Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire csúnya lennék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire csúnya lennék?

Figyelt kérdés

16 éves leszek nem sokára, 173 cm 75 kg vagyok

Tudom. Hogy fogynom kéne, de nem megy,nincs is akkora elhatározás, de én így amúgy is jól érzem magam a bőrömben

Barna(alul világosabb) színű a hajam, kb melltartópánt alá ér 5 cm-vel

Barna a szemem, szemüveges vagyok

Ennyit a kinézetemről, szerintem nem annyira taszító, így lány szemmel, de a fiúk egyáltalán nem érdeklődnek irántam

Tőlem sokkal dagibbak, találnak maguknak párt(és ezt tényleg nem egóból mondom)

Belülről:

Mindig vidám vagyok, és mindig viccelek mindennel(lehet ez a visszataszító?)

Zenész is vagyok, úgyhogy lehet az, hogy nincs sok szabadidőm emiatt? Vagy értitek jogy mire gondolok naaa :)

L

Bocsi ha érthetetlenül fogalmaztam


2018. máj. 13. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos alapjáraton a teltebb lányok nem igazán a férfiak esetei, nem mondom hogy nem lehetetlen párt találni, de sokkal nehezebb így.

Másrészt kérdés hogy mennyit vagy olyan környezetbe, ahol pasik meg tudnának találni. Pl aki otthonülősebb típus, és sulin kívűl nem jár sehova, nincsen sok ismerőse, annak nyilván nehezebb, mint akinek nagy a szociális köre.

2018. máj. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Szóval azt mondod hogy nálad "rondábbaknak is van pasijuk".Akkor lehet itt már gond van..Ha nem a külső akkor kerezsd a fejedben a bajt,hiszen meg vagy magaddal elégedve..jól érzed magad úgy ahogy vagy,akkor a külső ezekszerint okés.Nem érdeklődnek irántad..Talán adnod kéne valami jelt nekik hogy hahó énis itt vagyok :D :D virulok és pirulok Xd :D
2018. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Vidám vagy azis okés,mindig viccelsz mindenmel..Konkrétan mire érted? Mindenen elkezdesz röhögni vagy ? :D :D Zenész is vagy? Milyen bandád van?vagy szólóban nyomod? :D
2018. máj. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az adatokat értjük, de ezt látni kéne hogy megfelelő képet kapjunk. Mert szinte bármi lehet az ok h nincs senkid. Lehet a kinézeted, az összhangja vagy éppen a személyiséged ami taszítja az embereket. Lehet a kisugárzásod húzza le a többit ha azok rendben is vannak. Ezt nagyon nehezen lehetne csak megválaszolni így, ezt a környezeted jobban megtudná mondani. De ugye tőlük lenne a legkellemetlenebb ilyet kérdezni sajnos. Beszélj még magadról mert ez így kevés.
2018. máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hiába hirdetik, hogy a kövérség szép, ebben a korban a szépségük teljében vannak a nők, nyílván a legszebbeket, legcsinosabbakat viszi mindenki.

Sajnos a kövérség hátráltató ebben a korban.

Ápoltságod, öltözködésed hogy áll?

Arcod milyen?

A súlyfelesleg sokszor torzítja a vonásokat. Konnektororr, toka, malacszem?

2018. máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Malacszem :D :D ment a zöld pacsi :D
2018. máj. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Szoktam "bandázni" de csak így városba megyunk, hétvégén mindig, hátköznap nagyjából 2-3szor

A zenész alatt azt értem, hogy zenekarral játszom hangversenyeken, sok a zenekari próbám, illetve régen voltam zenekaros is, de arra már nincsen időm

2018. máj. 13. 14:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg nagyon érdekelne az itteniek nyers és igaz véleménye arról hogy milyen vagy kívülről, 1-2 képet megoszthatnál hogy megtudjuk mondani kívülről milyen vagy. Ha nem hát nem.
2018. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!