Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszik a buszsofőr? MIÉRT?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik a buszsofőr? MIÉRT?

Figyelt kérdés

Én egy 17 éves lány vagyok, és fogalmam sincs miért tetszik egy kb. 30 éves buszsofőr.Nem kimondottan az esetem, mégis nagyon vonz.Ráadásul kopaszodik is, holott én a dús haja szeretem.Tudom hogy fiatalka vagyok,naiv, tapasztalatlan, "éretlen"...etc. Ilyen válaszoktól kíméljetek.Leginkább engem a FIZIKAI része érdekel, hogy hogyan működik ez a "vonzalom" dolog.

U.I:Bocs a kategóriáért, nem igazán tudtam melyik témába illene bele.



2018. máj. 16. 20:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Egy férfias férfi, aki most jár életének csúcsán kb. Nincs ebben semmi furcsa. Nincs sehova beleírva, hogy neked a korodbéli fiúkhoz kell vonzódni. Persze felvetne problémákat ha lenne köztetek valami, aláírom. De én is mindig a 30-40-es nőkhöz vonzódtam már tizenévesen is. Mert nőiesek. Ahogy a korodbéli fiúk sem férfiasak többségében. A legtöbbjük ilyen suttyó kinézetű, csőgatyás fullcaphuszár, egy részük kocka és férfias köztük nem akad. Neked a férfias férfiak jönnek be. Ez jó szerintem. Majd pár év és ez nem lesz akkora gond már.
2018. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Teljesen igazad van.
2018. máj. 16. 20:55
 3/19 anonim ***** válasza:
U.I: Szerintem ebben a korban még nagyon nem tudod mi jön be. Valószínűleg bejönnek a kopaszodó vagy kopasz pasik is, csak még nem tudod. Elég kevés az önismereted, fogalmad sincs mit akarsz. Ez nem baj, majd rájössz.
2018. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%
Feromonokra keress rá, van sok érdekes ismeretanyag a témában.
2018. máj. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva, nincs kimondottan "esetem", tök mindegy milyen színű a szem/haja, tudom hogy ez kicsit ellentétben áll az előbbi kijelentésemmel miszerint a dús hajú férfiak jönnek be, ez inkább előny, viszont nem hátrány.
2018. máj. 16. 20:58
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
Valószínűleg bizalmat épít benned, hogy nap mint nap rengeteg ember úticéljához való biztonságos eljuttatásáért felel, emellett pedig egy bazinagy járművet ügyesen terelget. Ezek sok nőnél a férfiasság ismérvei.
2018. máj. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
39%

Mifelénk a buszsofőrök idegbeteg, életunt emberek, este bunkó poénokkal megáldva. Sajnos a mulatós zenét sem vetik meg.



Amúgy énekelj neki buszos nótákat:


"Ööööööööööntsd nyakon a buszsofőrt-buszsofőrt-buszsofőrt

Ööööööööööntsd nyakon a buszsofőrt-buszsofőrt-buszsofőrt

A kuplungra rálép és kiönt a WC

Ööööööööööntsd nyakon a buszsofőrt-buszsofőrt-buszsofőrt

Ööööööööööntsd nyakon a buszsofőrt-buszsofőrt-buszsofőrt"


Vagy


"56 üveg van a fa-fapadon. Leveszek egyet és miii a helyzeeeeet?

55 üveg van a fa-fapadon..."

2018. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én akár mikor megyek busszal, a buszsofőr mellett tuti áll egy tini lány :D
2018. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Ingyenbérlet meg a külön megállók nagyon csábitóak
2018. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a mulatóst! :D
2018. máj. 17. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!