Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a buszsofőr. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a buszsofőr. Hogyan hódítsam meg, hogyan érjem el, hogy megszólítson?

Figyelt kérdés
Hetente 1-2 alkalommal van azon a járaton amivel én járok. Nem ismerem, nem tudok róla semmit, párszor már szemeztünk, összemosolyogtunk. 22/L
2013. máj. 18. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Elsőnek ki kéne deríteni, hogy van-e családja.

Mert a legtöbb párkapcsolatban él.

2013. máj. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Johnny B. Goode ***** válasza:
100%
Ne mutasd neki meg a bérleted, tuti megszólít! :D
2013. máj. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mutasd fel neki a bérleted
2013. máj. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ő hány éves?
2013. máj. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
30 körüli. Igen, azt jó lenne tudni, hogy van-e családja, mert akkor tabu. A kezét néztem, gyűrűje nincs, de ez még nem jelent semmit.
2013. máj. 18. 15:39
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
"Szia! Te is ezzel a busszal utazol?" :)
2013. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt szeretném, ha ő szólítana meg! Valami tipp? Valami olyan, amivel venné a bátorságot :)
2013. máj. 18. 15:44
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyomd meg a vészjelzőt.
2013. máj. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt leszállsz legközelebb, kicsit előbb menj az első ajtóhoz (már, ha helyközi járat és az első ajtón is le lehet szállni) és állj ott, hidd el nekem, ha tetszel neki meg fog szólítani, vagy legalább valami poénosnak vélt dolgot oda fog neked szólni és mosolyogni fog. Tapasztalatból tudom, mert vannak sofőr ismerőseim és ha tetszik nekik valaki, akkor kezdeményeznek az első adandó alkalommal. De azzal számolj, hogy nem feltétlenül akar majd komolyabbat is tőled...
2013. máj. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én úgy jöttem össze a sofőrrel, hogy elkezdtem vele beszélgetni hétköznapi dolgokról. Majd flört, csók ... Már másfél éve vele vagyok.
2013. máj. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!