Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy picit megsértőd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy picit megsértődtem? Attól még belemenjek a dologba?

Figyelt kérdés

1 hete bevallottam egy fiunak, hogy tetszik. O visszautasitott engem, mondvan, hogy nem vagyok az esete. Tegnap mindketten ega buliban voltunk barati tarsasaggal, o is a haverjaival es en is a barataimmal. Csak mi voltunk ismerosuk nekik az egesz bulibol, ugyhogy odajottek hozzank beszelgetni a haverjaival. Ugy alakult, hogy azzal a bizonyos fiuval kezdtem beszelgetni, aki 1 hete kikosarazott. Aztan egesz este beszelgettunk, nagyon jol elvoltunk. Ma reggel irt nekem neten, hogy randiznek-e vele. Visszakerdeztem, hogy ez most mi akar lenni, hiszen 1 hete mondta, hogy nek vagyok az esete, stb, erre irta, hogy de akkor meg nem ismert engem belsore is, es hogy beszelgettunk, teljesen megvaltozott a velemenye. Ezen picit megsertodtem (persze ezt nem irtam le neki), mert amig csak a kulsom volt, nem voltam erdekes, nem is adott eselyt, most meg hogy beszelgettunk, maris kellenék neki... Nem annyira bant, de azert valamelyest megis tuske a szivemben. Vagy csak en reagalom tul? Menjek el vele randizni? Meg mindig nagyon tetszik, es en is kozelebb erzem magamhoz a tegnapi utan.

Koszi a valaszokat!


2018. máj. 19. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Örülhetnél neki, hogy nem csak a külső érdekli egy csajban. Persze, hogy menj vele randira.
2018. máj. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kanos
2018. máj. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Magyari Tibor válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Lehet csak berezelt elsőre. Szerintem mindenképp menny el vele ha tetszik.
2018. máj. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont ez lenne a lényeg,hogy ne csak a külső alapján döntsünk.

Ő elsőre igy tett,azóta kicsit megismert,s érdekes lettél számára,örülj neki,ebből hosszabb kapcsolat is lehet!

A válasz: Igen,menj bele a randiba.

2018. máj. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!