Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs az életemben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs az életemben olyan személy akiben megtudnék bízni? Miért látom mindenkiben az ellenséget? 20F

Figyelt kérdés
Nem tudom miért van ez, de belülről felemésztem magam mert mindent magamba folytok, de viszont az ilyen fontosabb dolgokat nem merem elmondani senkinek se. Rengeteg barátom van, de ez nem segít semmit se.

2018. máj. 19. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Köszi hogy kiírtad mert ugyanebbe szenvedek.


20f

2018. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem még barátaim sincsenek, szóval így méginkább esélytelen, hogy bárkiben is meg tudjak bízni... 17/L
2018. máj. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Legalább nem vagyok egyedül ilyen téren.:/
2018. máj. 19. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:

írtad, hogy rengeteg barátod van, próbálj legalább eggyel szorosabb barátságot kialakítani

nekem nincs sok barátom, inkább csak ismerősnek mondanám őket, tudod akikkel csak néha összefutsz és beszélsz pár szőt..

barátom nincs túl sok, van kb 4-5 akik szinte mindent tudnak rólam és ez fordítva is igaz. Szerintem nem az számit, hogy mennyi barátod van, hanem hogy milyenek. Nekem szerencsére van ez a pár jó barátom akiben tényleg megbizok és ők is megbíznak bennem.

HA bármiben segíteni tudok még akkor csak írj.

2018. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugyanilyen ellenséges voltam én is az emberekkel, de volt egy pillanat az életemben, mikor elhatároztam, hogy ezt most félreteszem és igenis ismerkedni fogok. És ekkor ismertem meg a párom, akivel együtt vagyunk immáron 2 éve. :) 21/L
2018. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!