Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alábbi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbi lányról? Külső? Vs Belső?

Figyelt kérdés

Külső:160 cm magas,45kg sportos alkat,hát-középig érő sötét barna haj,sötét barna szem,nagy szempillák,világos barna bőrszín,hosszú lábak,fül piercing.

Belső: Társasági ember,könnyen beilleszkedő,bulizós,segítőkész,kedves,jó humorú és szarkazmusos,szókimondó (bunkó).



#Véleménykérés/egyébkérdés/személy
2017. jún. 30. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Az már kizáró ok, hogy bunkó.

Sose voltak szimpatikusak a beszólogatós, érzékelten lányok.

Az őszinteség, nem egyenlő az érzéketlenséggel.

2017. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Külső alapján ezekből még mindig bármit el lehet képzelni, de a sportos alkat mindenképp pozitívum.


Belsőre nekem elmegy, de egy visszahúzódó fiúnak már lehet nem lenne szimpatikus. Viszont ha tényleg bunkó vagy azon változtass, mert lányoknak nem áll jól.

2017. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mind 2 válaszolóval egyetértek.. a bunkóság a csajoknak nemigazán illik.. de erre azt szokják mondani hogy Senki se tökéletes..
2017. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól hangzik csak meg kéne ismerni téged, semmi rossz ninscs abba h bunkó vagy vmi én meg az első kettővel nem értek egyet. Csak tuddni kell hogy mikor lehet mikor nem.Hozzá teszem , szimpatikus lennél a valóságba több okból is. 19/F
2017. júl. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

*szarkaztikus 😀

Nem szeretem a szókimondó csitriket,inkább legyen egy kicsit félénkebb,szerényebb.Az nekem jobban bejön.

Ami a kűlsőt illeti,nekem egy kicsit túl vékonynak tűnsz.A barna haj barna szem kombináció nekem tetszik.

Már csak az kérdés,hány és vagy?

2017. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nemtudom..
2017. júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont egy ilyen lányba voltam szerelmes, csak neki nem volt fül piercingje és túl régóta ismerem ahhoz, hogy ebből bármi is legyen 15/f
2017. júl. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!