Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lesz ha nem megyek el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ha nem megyek el szalagavatóra?

Figyelt kérdés
Utálom az osztályom, van pár barátom, de semmi extra, Fóleg hogy az osztály 2 részre van osztva így a fele osztállyal (20ember) hetente vagy 4x találkozok 1-1 órára.Az ofő meg se akarja hallani hogy nem táncol valaki. Mi van ha egyszerüen nem megyek el a próbákra?

2018. máj. 21. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
minősíted magadat :D nem olyan rossz az mint gondolod :D
2018. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
ha nem akarsz nem mész és kész
2018. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkoztam ezen. Egy-két fiúval és egy lánnyal vagyok jóban az egész osztályból a többieket elviselni is nehéz. Sajnos csak az osztályból lehet lányt választani, ahol majdnem az összes ri**nc. Plusz az is nehezíti a dolgot, hogy amolyan "mintatanuló" vagyok. Mondjuk csak a tanárok szerint, de ez most mindegy. Úgyhogy muszáj lesz elmennem, de erősen gondolkozok az ellenkezőjén.
2018. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nekünk az volt hogy ki akar részt venni??

mindenki mondta hogy igen, pedig volt egy fogyatékos osztálytársam is (nem tudom mi baja van amúgy, nagyon lelkes, segítőkész gyerek amúgy csak fura, de jó srác) én se akartam menni, de mondom ha ő oda áll, lelkismeretesen végig csinálja (pedig sokan szekálták, lehetett azoknak bármit is mondani) mondom akkor oda állok én is...

2018. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

én nem mentem el és túléltem :D ofő fenyegetőzött anno mindenfélével...

Ééés?

Leérettségiztem szépen most 24 éves vagyok banknban dolgozom Angliában és soha egyszer se bántam meg igazából teljesen el is felejtettem eddig a kérdésig :D semmilyen hatással nem volt az életemre

Ne menj ha nem akarsz senki sem kényszeríthet

(remélem segítettem)


24/N

2018. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van gáz, ha a próbák tanóra helyett vannak, oda sajnos beírhatnak. De egy iskolán kívül tartott bálra nem kötelezhet még az ofőd sem (pláne hogy a szalagavatók általában hétvégén vannak)
2018. máj. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!