Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejön ha egy lánynak van jogsia?

Figyelt kérdés
Szerintem tökre felesleges dolog amúgy, csak érdekel a véleményetek.

2018. máj. 21. 21:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Semmit nem dob, ez olyan mintha az lenne a kérdés hogy mennyire imponál ha egy ... Jezusom bzmg egyszerűen nem jut eszembe hasonloan irrelevans dolog, annyira nem számít ...
2018. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

ha van autója is, az plusz pont. ha nincs, az nem, mert akkor az enyémet akarná vezetni, azt meg felejtse el, ki is dobnám...


ilyesmire gondolsz vagy mire? XD

2018. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Dömök Martin ***** válasza:
A jogsi nem jön be csak az ha tud normálisan vezetni.Sajnos mostanában a kettő nem mindig jár együtt(nemcsak a nőknél)
2018. máj. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nálam nem imponál. pont semennyire nem érdekel hogy van-e neki, vagy nincs. én úgy is mindenhova kocsival megyek, és természetesen a saját kocsim, én vezetem. szóval ha mondjuk jön velem a lány, úgyis utas lesz, a jeget kaparhatja a jogsijával télen, ha segíteni akar :D bár garázsban tartom, szóval erre sincs szükség :D
2018. nov. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!