Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti hogy szoktátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy szoktátok jelezni egy lánynak, hogy bejön?

Figyelt kérdés

2017. aug. 27. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én pl sokáig nézegetem,persze csak azt aki tényleg megfog :)
2017. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mosoly, szemkontaktus, vagy csak simán őt nézem. Ha kapok pozitív visszajelzést akkor elkezdek vele beszélgetni. De persze vannak nem olyan közvetlen fiúk is, akiknél ezt nehéz eldönteni, de ha bejönnél nekem akkor tuti észrevennéd;))

17/F

2017. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
párszor indexelek neki és megdobom kövekkel.
2017. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

Már a harminchatezredik ilyen kérdés de mindegy...



Hosszabb szemkontaktusokkal, egy kis mosolygással, ha hasonlóképpen reagál akkor odamegyek hozzá. Veszíteni valóm nincs,

maximum az önmegítélésem romlik egy kicsit.


Ha meg interneten próbálok vele kapcsolatot felvenni, akkor meg

egy gyors köszönés, és elmagyarázom, hogy hol láttam meg és nincs-e kedve beszélgetni... De ilyen még nem fordult velem elő, általábam személyesen szoktam ismerkedni, vagy itt a gyakorin.



Azért ajánlom, hogy keresgess a többi ugyanilyen témájú kérdések válaszaiban, ott vannak, akik hosszabban leírják az eseményeket, ha megtetszik nekik egy lány, hogy hogyan reagálnak, milyen lépéseket tesznek :).



15/F

2017. aug. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egyértelműen tudtára adtam a csajnak, egyfolytában őt néztem, beszélgettem vele, segítettem neki, rájött.


Az más kérdés, hogy nem teljesen viszonozza.Nem utasít el, de nem is közeledik különösebben, pedig tudja. Franc érti. :D


17/f

2017. aug. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3x körbe táncolom
2017. aug. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!