Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szólítsam meg a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsam meg a lányt?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik, azonban nem annyira ismerem.Interneten ráírtam, de nem írt vissza, személyesen szeretnék vele beszélni. Suli után szoktam látni néha, hogyan szólítsam meg?

2018. máj. 22. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen köszönj rá mosolyogva:D
2018. máj. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 DI43L0 válasza:
88%
Falusi környezet: Szev lány! Nem megyünk egy kört az új traktorommal?
2018. máj. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, addig meg van, hogy ráköszönök:) Sajnos nem faluban szoktunk találkozni:)
2018. máj. 22. 21:50
 4/10 I noor Y ***** válasza:
32%

Youtube

ThatWasEpic

2018. máj. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 DI43L0 válasza:
100%
Amúgy csak mondom, hogyha nem írt vissza rád személyesen se remélj többet... Köszönés után próbálj rákérdezni, hogy minek nem írt vissza neked. Ha ott helyben leolt téged jobb, ha inkább feladod. :D
2018. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi a válaszokat! Akkor egy próbát még megér?
2018. máj. 23. 07:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem ismer annyira, akkor lehet azért nem írt vissza, mert idegenekkel nem beszél. Szerintem nyugodtan megpróbálhatod személyesen, nem betanult szöveggel, de nem is nyomulva.
2018. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én már pár mondatot előre betanultam. Félek, hogy nem tudok improvizálni. Mit lehet egy vadidegen lánnyal beszélni?
2018. máj. 23. 16:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha van kutyád, és neki is, vigyétek el őket egy közös sétára. Én is így kezdtem a mára már vőlegényemmel való ismerkedést, minden nap elmemtünk kutyátsétáltatni, aztán meg alakultak a dolgok, és nem csak sétákra jártünk össze:D
2018. máj. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet!:) Igazából nem egy faluban lakunk sajnos...
2018. máj. 27. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!