Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szólítsam meg ezt a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsam meg ezt a lányt?

Figyelt kérdés
15 éves, csak akkor találkozunk, ha éppen leszáll a buszról. Szóval a buszmegállóban látom kb. 10 mp-t. Én 18 éves vagyok, elég sok csajnak bejövök - ha ez számít valamit.

2016. ápr. 9. 08:58
 1/2 Camorri ***** válasza:

Ismerős helyzet. Nekem is egyszer volt egy ilyen, és szerencsémre egyszer esett az eső, neki meg nem volt esernyője...


De amúgy egy egyszerű "Hello!" csodákra képes.

Ne agyalj rajta túl sokat. Csak: DO IT!

2016. ápr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda hozzá és kérdezd meg lenne-e kedve 1x veled elmenni valahova (mozi, séta, fagyizni stb.) Ne parázz rá, szerintem a lányok többsége díjazza, ha odamersz állni elé. Mit veszíthetsz? Sok sikert! 24/L
2016. ápr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!