Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyáltalán van olyan lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán van olyan lány akinek bejönnek a bass boostolt zenék?

Figyelt kérdés
2018. máj. 23. 21:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem szeretem, inkább maradok a rocknál. Ez ízlés kérdése, én nem tudom elképzelni hogy lehet egyáltalán végig hallgatni a bass boostolt zenéket, de sokan meg azt nem bírják elképzelni, hogy a rockot hogy lehet hallgatni. Igen, rengetegen divatból hallgatják, de van akinek ez tényleg bejön. Ízlések és pofonok. Jó nagy pofonok. Viszont ha elfogadsz tőlem egy tanácsot, ne zenei ízlés alapján válassz párt magad mellé. (már ha volt köze ehhez a kérdésednek)
2018. máj. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon adlak, én imádom ezt a fajta zenét. Minél erősebb a bass, annál jobb. Főleg egy bazinagy jó minőségű hangszórón olyan hangerővel, hogy beleremegjenek a bútorok...😍😍

Az egyetlen hátránya, hogy szerintem 40 éves koromra meg fogok süketülni😂😂


Szóval ja, nekem nagyon bejönnek ezek a zenék:))


16l

2018. máj. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%

#12-es. Hatalmas pacsiii! :D Nincs is annál jobb mint amikor szétszed a zene, olyan mély van benne. Persze ami már enyhén torzul az már necces de ahh. Amit linkelt a kérdező, imádom. (A süketülős rész szerintem rám is igaz lesz.. xD)

Mi a véleményed a Dubstep, Riddim, Trap, Glitch hop műfajokról? :D


Kérdező: Ismerek párat akinek bejön.


Link: https://www.youtube.com/watch?v=5OeSsbufCJs


19F

2018. máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Jajj de jo vegre valaki megemlitette a butorokat XD

Nagyon szeretem mikor a szekrenytol kezdve minden beleremeg

Kocsiba is komoly

Nekem sincs sajna hangfalam csak egy haveromnak


Elozo: 👍 eleg jo

Check this out

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2018. máj. 24. 17:06
 15/19 A kérdező kommentje:

11#

Nem ez alapjan tortenik a megiteles csak kivancsi voltam


Ez lemaradt


[link]

2018. máj. 24. 17:11
 16/19 anonim ***** válasza:

Kérdező: Nem rosszak, az első hármat ismerem, hallgatom is majdnem napi szinten ;)


Viszont..tessék egy kis 'wobble'

https://www.youtube.com/watch?v=y7jxmk-ib78

2018. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
56%
Nekem semmifajta problémám nincsen ezzel a zenei műfajjal, amely számokat ide linkelgettél kifejezetten kedvenceimnek is mondanám ebben a kategóriában.
2018. máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
50%
Imádom ezt a fajta zenét, szinte minden nap ilyet hallgatok meg edm-t. A legjobb tényleg mikor max hangeron van és beleremeg a hangfal is😁 17/l
2018. máj. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Én is imádom. Szerintem néhány szám még jobb is így, mint eredetiként.

Ilyesmikre szoktam edzeni is.

Kocsiból tényleg nagyon jó, vagy szabadtéren bömböltetni.

18/L

2018. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!