Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most szerelem vagy barátság?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most szerelem vagy barátság?

Figyelt kérdés
Röviden a sztori...Egy oviba meg suliba jártunk...Volt olyan óránk hogy ,,Tánc és Dráma" meg volt ,,Néptánc". Ha párban kellett lenni, rohant hozzám, ha pedig más akart odajönni hozzám, mindig elküldte stb. Tánc közben mikor fogtuk egymás kezét, soha nem akarta elengedni ( nem mondta, csak folyton fogta), meg amikor a tanár azt mondta legyek vele, akkor is mindig mosolyogva nézett rám, és örült. Viszont mondta is hogy szerelmes belém, én is mondtam neki...ugye kisebbek voltunk...én csak céloztam rá...Volt a napokban konfirmálásom és Úrvacsorám...és ugye ott szép alkalmi ruhában kellett lenni. Sokan mondták hogy olyan szép vagyok mint egy menyasszony, de én is annak éreztem hasonló volt a ruhám, persze rövid...de a lényeg..folyton bámult, ha a barátnőimmel beszéltem akkor is hallgatta hogy mit beszélünk stb. Most szombaton lesz egy ilyen "csapatépítő" szerű kis összejövetel, és ő is ott lesz, és tanácsot szeretnék kérni, hogy hogy érjem el hogy az eszébe járjak, még jobban figyeljen rám ilyesmik. A barátnőim is ott lesznek, akkor vihogjak egy kicsit, sokat mosolyogjak, vagy miket csináljak? Köszi az ÉRTELMES válaszokat előre :) Kort privátba írok:)

2018. máj. 24. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vagytok annyira idosek es erttek hogy ne kelljen ezt a 11 eves szintu gyerekes taktikazast csinalnotok. Maradj vele kettesben es beszeljrtek meg. Ennyi.
2018. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi a búbánatos nyuszibogyót beszéljenek meg, 1-es? A fiú a nagygöncölt is lehazudja az égről, ha azáltal a csaj bugyijába tud férkőzni. Ezt nem megbeszélni kell, hanem olyan nővé érni, hogy a fickó ne tudjon nem szerelmes lenni.
2018. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

#2


Igen. Valoszinu hogy a srac ovis kora ota megakarja boritani a kerdezot 😂😂😂

Hulye ne legyel ha mar szep nem vagy.

2018. máj. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megvolt ez az esemény ma, és volt hogy nézett, meg egyszer volt olyan hogy ált egy szűk helyen én meg mögötte át akartam menni és ő egy kicsit közelebb jött hozzám és rám nézett..Kövi kommentbe folytatom.:)
2018. máj. 26. 18:40
 5/14 A kérdező kommentje:
Van egy egyetemista lány Barbi aki sokkal idősebb a fiúnál akiről beszélek, és a fiú tavalyi táborba is folyton a lánnyal meg a barátnőivel volt de láttam rajta hogy féltékennyé is akart tenni...Kövibe folytaton..:)
2018. máj. 26. 18:42
 6/14 A kérdező kommentje:
Ma is először nem mentek oda hozzájuk csak egy kiscit később...de most nem tűnt olyannak mintha féltékennyé akart tenni...kb. 22 nap múlva tábor, és próbálom én féltékennyé tenni őt, kövibe folytatom:)
2018. máj. 26. 18:44
 7/14 A kérdező kommentje:
Mert tavalyi táborba volt egy egyetemista fiú akivel csak azért lógtunk mert kíváncsiak voltunk hogy hogy tanul stb. Láttam hogy féltékeny egy kicsit, még azt is mondta hogy azért vagyok az egy.fiúval tetszik :D
2018. máj. 26. 18:45
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nagyon kövibe folytatom:)
2018. máj. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
éretlen vagy kövibe folytatom:)
2018. máj. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
még a párkapcsolatra.
2018. máj. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!