Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak egy lánynak első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak egy lánynak első beszélgetésnél?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány. 1 héten kb 1x-2x látom. Már régóta beszélni szerettem volna vele személyesen, de nem ment... Türelmetlen voltam, és féltem, hogy már nem beszélhetek vele, ezért ráírtam fészen, de nem írt vissza. Mit tegyek? Próbálkozzak személyesen. És ha igen, mit mondjak neki? És ha kifutok az időből?

2018. máj. 25. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Menj oda, köszönj, és kérdezd meg, hogy beszélhettek-e négyszemközt. Ha igen, akkor mondd el neki, hogy szeretnéd megismerni, mert tetszik neked.
2018. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem érdemes kimondani, hogy tetszik/szeretsz valakit, amíg nem érzed, hogy megfelelő időben és helyen teszed - főleg ha előtte nem is beszéltél még vele. Nyilván ezek csak szavak, de van jelentésük, és ha nem tudod utána oldani a helyzetet, akkor nem szokott jó vége lenni.


Akinek mondod, arra mondhatni egy súlyt raksz, feldobsz egy szituációt, amire azonnal reagálnia kell. Na most nem ismer, azt sem tudja ki vagy, nem számít semmire, de pillanatok alatt válaszoljon erre? Gyorsnak tűnik így elsőre, magyarul sokszor elriasztó hatású, ezért van hogy esély sem adódik arra, hogy picit is megismerjék egymást a felek.


Szóval legelőször ne pánikolj, ne görcsölj, ugyanolyan ember mint te. Nyilván izgulni fogsz, hisz nem tudod mi vár rád; nincs ezzel gond. Azért szólítod meg, mert szimpatikus és megszeretnéd ismerni, nem kell félni.


Menj oda hozzá nyugodtan, szólítsd meg, mondhatod hogy szoktad látni, gondoltad megkérdezed, hogy környékbeli-e. Kérdezhetsz a sulijáról, hova jár, mit tanul, hasonlók. Ezután úgyis gördül majd a társalgás, ha ő is szeretne beszélgetni/ismerkedni. Ha nem, nem kell elkeseredni, legalább bátor voltál és tettél valamit az ügy érdekében.

2018. máj. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oh, értem. Köszönöm a tanácsod! Szóval csak menjek oda, és kérdezgessem általános dolgokról(hova valósi, suli). És ha nem akar beszélni, akkor hogy menjek el tőle?
2018. máj. 25. 15:48
 4/5 anonim válasza:
100%
Először kezd egy Szia-val. Ha ez megvan, jöhet a házasság.
2018. máj. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
... ha nem akar beszélgetni veled? Akkor " bocsi, hogy zavartalak, szép napot" és továbbmész. De megpróbáltad, és mégsem zuhant le az Ég.
2018. máj. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!