Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit néztek meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit néztek meg először egy srácon? Az első beszélgetésnél mi a legfontosabb belső tulajdonság, amivel egy srác levehet titeket a lábatokról?

Figyelt kérdés

2017. márc. 11. 10:35
 1/9 anonim válasza:
100%

Amikor választok akkor általában a tulajdonságok összességét nézzem...Én így személy szerint :) De én azt mondanám hogy a belső tulajdonságok közül nekem mindig kiemelkedő a humor és hogy tudjon beszélgetni ^^

Az sose jó ha van egy kínos csend.Szóval a hozzáállását nézzük általában egy fiúnak. A magabiztosság se árt ;)

17/L

2017. márc. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Először a külsejét nézem, ott is inkább az összképet. De ezen belül fontos nekem, hogy normálisan legyen felöltözve. Lehet, hogy ez felszínesség, de nálam nincs esélye egy letolt ülepű nadrágos, fuxos, baseball sapkás, tipikus páva stílusú fiúnak. :/ Egyénként a szép kék szem és a hullámos haj tud megfogni. :) De amúgy a külseje az összképen túl lényegtelen, a belső nálam többet számít.

Első beszélgetésnél ugye nem derül olyan sok belső tulajdonság, de a humor és az intelligencia számora nagyon fontos. Ezen felül a magabiztosság is számít, de például én sem tudok normálisan beszélgetni azzal, aki tetszik, szóval nem gáz, ha a srác egy kicsit félénk és zavarban van. :)

16/L

2017. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az összképet nézem, de a barna haj előny, meg ha valakinek szép a szeme. Meg persze a túlsúly nem túl jó. Az nem baj, ha nem egy piszkafa, sőt még jó is, de azért van határ. Belsőre meg a humor a legfontosabb, legyen olyan hülye, és őszinte, mint én. Ne legyen beképzelt, se bunkó. Bírjam a hibáival együtt.
2017. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Külső szempontjából az összekép a fontos. Illetve ha szépek/ápoltak egy srác kezei az hatalmas pluszpont.

Beszélgetésnél nagyon sokat számít ha udvarias ,humoros és látszik hogy okos/intelligens.

16L

2017. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy srácnál mindig a szeme érdekel a legjobban. Belső tuéajdonságnál nagyon fontos hogy elég magabiztos legyen, hogy tudjon beszélgetni, vicces legyen és udvarias.
2017. márc. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az összkép a fontos.Nyilván,van ideálja minden lánynak(és minden fiúnak is),de az esetek 80%-ban nem illik a választottra.Egyetlen dolog van külsővel kapcsolatban,ami engem tényleg zavar:az pedig az alacsonyság,de csak azért,mert én is magas vagyok,és nem illene hozzám egy 168 centis srác.Nálam plusz pont,ha egyszerű farmer+póló stílusú,és nem aggatja magára az utóbbi időben divatos undorítóságokat.

A főbb hangsúly viszont a belsőn van.Ha meg tud bármilyen értelemben nevettetni,már nyert ügye van.Legyen egy saját stílusa,ami tényleg igazán ő. :) Plusz pont,ha magabiztos,bátor,jó dumás.

2017. márc. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,mit nezek meg eloszor. Szerintem leginkabb az oltozkodeset,stilusat,abbol mar le lehet szurni par dolgot.

Fontos,hogy beszedes es erdeklodo legyen egy fiu,mert en elegge extrovertalt vagyok,nem tudok csendben uldogelni valaki mellett.

2017. márc. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint imádom ha valaki humoros, ha tudok vele mindenről beszélgetni. Legyen udvarias, az mindenkinek bejön:D Legyen benne az őrültködésekben, de azért tudjon komoly is lenni. Legyen kalandvágyó, nyitott,megértő, türelmes, érdeklődő, tapintatos, de lehessen vele csipkelődni is egy kicsit:D De szerintem a legfontosabb az hogy hűséges legyen, és tiszta szívből szeressen:)
2017. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Igazából idővel érződik milyen is a fiú,de elsőre igen is legyen ápolt "kedves"(persze lehet egy kicsit piszkálódós is)😄 legyen hülye,humoros de viszon intelligens és okos is ha kell komoly lehet kicsit félénk elsőre de ha velem beszél valaki biztos nem lesz félénk.Külsőre legyen kicsi stílusa de ne legyen divatmajom legyen saját stílusa ami neki jól áll ja és legyen érthető amikor beszél kbennyi
2017. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!