Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két lány egyszerre bekövetett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két lány egyszerre bekövetett instán és lájkolták a képemet utána rá egy percre bejelölt mind a kettő facebookon! Ez már ijesztően véletlen! Esetleg bejövök valamelyiknek?

Figyelt kérdés
A két lány a legjobb barátnők!Lehet rólam beszéltek vagy valami?Nem beszéltem még egyikkel sem de egy csomó meccsemen kint voltak és a csapattársaim ismerik őket!

2018. máj. 27. 13:50
 1/5 anonim válasza:
66%
Ezer szazalek hogy egyutt voltak foleg ha legjobb baratnok es igen az instadat nezegettek, az mar nem biztos hogy be is jossz nekik mert mi is szoktunk ilyeneket csinalni baratnommel csak mert ismerjuk az illetot es epp rola beszelunk es bejeloljuk. De igen szerintem annak is azert nagy az eselye hogyha nem is mindkettojuknek, de az egyikuknek bejossz.
2018. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is bejön a lány...de nem merek írni!SZerinted/szerintetek mit tegyek? :)
2018. máj. 27. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Ha az élet citromot ad.. :D

Ha ők mindent egyszerre csináltak, akkor hülyén fog kijönni az ,ha csak az egyikőjükre fogsz ráírni. A helyedben én csinálnék egy közös chat csoportot velük és így te is " egyszerre" fogsz rájuk írni. Szerintem értékelnék. :D

2018. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
59%
Rólad beszéltek és ha még kislányok lehet csak szórakoznak, és tudják, hogy érdeklődni fogsz irántuk.
2018. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
15 évesek mind a ketten,érettnek látszanak rá nézésre,de attól lehet,hogy csak szórakoznak...
2018. máj. 27. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!