Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lájkolt Tinderen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lájkolt Tinderen?

Figyelt kérdés

Tartottak nekünk elsősegély nyújtási órákat, egy mentőtiszt tartotta, olyan 25-nek saccoltam. Ő is abba a suliba járt, amibe mi járunk illetve a nálunk egy évvel fiatalabb öccse is ide jár. Nagyon kötetlenek voltak az órák a közös előismeret miatt. Jó fej, vicces volt, sokat poénkodott, mi sokat nevettünk. Láttam, hogy néha rám pillantott, de mindenki rápillant mindenkire, ebben semmi különös nincs. Nem is éreztem, hogy szexuális vagy egyéb más töltetű lett volna a pillantása.

Erre mit ad az Isten, látom, hogy belájkolt Tinderen. Ez kicsit megdöbbentett. Több lehetséges opció is felmerült bennem:

1, esetleg lehet felismert, amit egyébként nem hiszek (nincs is kiírva, hogy abban a suliban tanulok)

2, esetleg szimpatikus lehetek neki

De felmerült bennem a kérdés, hogy akkor az órákon meg mért nem viselkedett úgy (esetleg lépett volna) mintha bejönnék neki? Lehet úgy volt vele, hogy az egy iskola, oda nem ismerkedni jött?

Vagy lehet, hogy más oka van annak, hogy belájkolt? Megkérdezzem, hogy megismer-e, vagy ezzel kapcsolatban nem kérdezzek, mondjak semmit?


2018. máj. 29. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg nyugodtan, nem veszíthetsz vele semmit.
2018. máj. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 October15 ***** válasza:

A tinder még mindig nem arról szól, hogy kedvel-e téged... :D Jó esetbe középsuliban aki órát tart neked nem fog rád mászni.. legalábbis az óra alatt. :D


26F

2018. máj. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!