Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják sokan ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan ezt?

Figyelt kérdés
Ha kérek embereket, hogy mondjanak valami társkeresőt akkor miért mondják sokan a gyakorit is közéjük?

2018. máj. 29. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. máj. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
16
2018. máj. 29. 17:02
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
mert sok szerencsétlen és életképtelen végső elkeseredésében itt próbál ismerkedni XD
2018. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Itt gyakori kérdéseken nincs tapasztalatom sajna, de én a barátnőmet itt: [link] ismertem meg és előtte több lánnyal is akikkel elég jókat tudtunk beszélgetni. Nagyon sok a bunkó fiú (nem tudom hogy te lányt keresel vagy fiút) ha fiút keresel akkor készülj fel hogy sok lesz a bunkó és ne ijedj meg próbálkozz tovább. De ha lányt keresel akkor azért ők nagyrész normálisak szoktak lenni. 16/f
2018. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, majd kipróbálom, köszi :D
2018. máj. 29. 17:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként fiú vagy vagy lány? Mert ha gondolod bemutathatlak pár ismerősömnek :)
2018. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na látod, pont ezért :D
2018. máj. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok amúgy xd
2018. máj. 29. 17:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd privátba elküldheted instádat, facebookod és hogy milyen lányt keresel és ha van akit ajánlhatok akkor elküldöm.
2018. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!