Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért mondják sokan napjainkba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják sokan napjainkba h a fiúnak kell kszdeményezni? Nem a középkorba élünk, mindenki egyenlő nem?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Ha mindenki egyenlő lenne, akkor nem lenne nőnap, vagy a férfiaknak is egész nap házimunkát kéne végezzenek, vagy a lányok is mehetnének húsvétkor locsolni stb.

Lehet, hogy régimódinak tűnök, de én biztos, hogy nem fogok kezdeményezni lány létemre. Egy fiú ne legyen már nyápic, hogy nem mer udvarolni, legyen férfias! Persze a lány küldhet jeleket, de ne ő kezdje az egészet. Szerintem jár nekünk annyi tisztelet, hogy a fiúk udvarolnak, nem a lányok, elvégre nem mi horjuk a nadrágot vagy ezt akarjátok?:) 16/L

2018. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de attól még a nők az érzékenyebbek, a férfiak a keményebbek, nekik ajánlottabb kezdményezni. Jah és hogy fiú osztálytársaimat idézzem: „mi vagyunk a domináns hímek”, valamint nem mondták ki, de egyértelműen utaltak rá, hogy az, ha a lány kezdményez bántja az egójukat és az önbecsülésüket.
2018. márc. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 nemzetközi férfinap is van, méghozzá november 19-én, csak azt senki sem ünnepli :D
2018. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mádár0218 ***** válasza:

Mert ez az elvárt, és itt mindenki jön, hogy mert ne legyünk félénkek lusták stb. na de egy idő után nekünk is van, hogy offoljuk a kezdeményezést, mert a sok nemleges válaszba beleununk.


De ott van az aki nagyon féltékeny és tényleg nem mer, ő majd akkor fog kibontakozni ha idősebb lesz és van mellette valaki.


Lányok is kezdeményezhetnek, mi baj van vele, hogy talán könnyű nőnek tűnnek a szemünkben, dehogy max olyanéban aki csak dugni akar


Hülyeség, hogy mindenki egyenlő, na mindegy.. ezt nem akarom húzni

2018. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor én vagyok a szabályt erősítő kivétel, mert lányként az összes eddigi kapcsolatomnál mindig én kezdeményeztem :)
2018. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#2 "hímek" nem is tudtam h állatok vagyunk xD
2018. márc. 19. 13:18
 7/7 A kérdező kommentje:

Meg bántja az egójukat...

Nemtom én pl örülök ha a csaj kezdeményez de nem azt mondom h mindenképp neki kell

2018. márc. 19. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!