Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalatlan vagy tapasztalt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatlan vagy tapasztalt?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és van egy fiú akivel alakulóban van valami. Ő szintén 17 éves. Egyikünk sem volt még senkivel szexuális értelemben. Még egy jó ideig nem is szeretnék semmi ilyesmit sem vele, sem mással. Eszembe jutott viszont, hogy én mindig is úgy képzeltem el az első alkalmat, hogy egy nálam tapasztaltabbal fog megtörténni és ugye majd ő irányít. De így nem tudom, hogy lesz, mert az első alkalom természetesen elég béna mindenkinek, de így hogy mindketten..nagyon nem szeretném, hogy katasztrofális legyen:( Tapasztalatok? Pro-kontra érvek a kérdésben említett két lehetőség mellet és ellen?

2018. máj. 29. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdekel. Rendezd. Sajátod
2018. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha valóban szeretitek egymást akkor,ez egy aranyos ''katasztrófa'' lessz! és mosolyogni fogtok nyugi az első alkalom után nem fogtok leálni jön a 2.ik 3.ik és így 22/F
2018. máj. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard extrára az elsőt. Lehet össze se fog jönni...


De ne aggódj! Ez így van rendjén, amikor én az akkori barátnőmmel odáig jutottunk, akkor inkabb vicces volt, mint romantikus vagy ilyesmi 😂 Lehet béna lesz, de nem baj, majd kialakul. Mindent meg kell tanulni, meg bele kell rázodni,ez sem kivétel ☺️


Tényleg az az egyetlen tanácsom, hogy ne stresszelj rá, ha odáig juttok lazulj el, hiszen már eleg bizalmi (lesz) a kapcsolatotok, ráadásul mindketten 'kezdők' vagytok, így nem kell attól félnetek, hogy beégtek egymás előtt. Plusz annyira új élmény lesz, hogy csak nevetni fogtok, magatokon meg egymáson:D


Nekünk talán 5-7ik alkalommal sikerült olyan igazán romantikus "tökéletes" együttlétet összehozni, és én máig arra emlékszem, a bénázást fel se tudom idézni...

2018. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz feltétlenül katasztrofális és egyáltalán nem természetes, hogy béna. A miénk például elsőre is fantasztikus volt, pedig mindkettőnknek első volt. ;)


Az a lényeg, hogy kis lépésekben haladjatok. Semmiképp ne rögtön a közepébe, készüljetek fel rá. Hónapok alatt. Ismerjétek meg egymást, a másik testének minden kis szegletét. Térképezzétek fel kézzel és szájjal, mindenhol. Érintés, simogatás, csókok... Egy idő után ki fogjátok ismerni egymást, tudni fogjátok mi esik jól a másiknak és képesek lesztek a másik legapróbb rezdüléséből tudni, hogy jól esik-e neki. És majd ha ez megvan, ha kézzel-szájjal tudtok örömet okozni a másiknak, akkor lehet próbálkozni a szexxel. Mert így addigra kialakul egyfajta bizalom ami segít leküzdeni a gátlásokat, amik miatt gyakran kellemetlen élmény az első alkalom. Nem fogtok stresszelni és rágörcsölni. Ezek tudják elrontani.


Sok sikert :)

2018. máj. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
88%
Nekem az első egy baráttal volt úgy hogy mindkettőnknek az első volt. Nem bántam meg hogy ő is kezdő volt és azt sem hogy nem kapcsolatban mert így sokkal kevésbé paráztunk és jobban tudtunk egymásra figyelni. Szóval szerintem ne parázz mert lehet hogy egy kezdővel még jobb is lesz mint egy tapasztalttal! :) 23/L
2018. máj. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A 4-es már elmondta, amit én is mondanék :D Egyébként mi is elsők voltunk egymásnak, és semmi bénázás nem volt, elsőre is nagyon jó volt.


25N

2018. máj. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ilyen helyzet volt, de én imádtam, hogy mindkettem elsők vagyunk a másiknak, főleg azért mert nagyon óvatos volt mindenben, semmit nem erőltetett és én így is képzeltem el.
2018. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól még mert szűz, irányíthat ő
2018. máj. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!