Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha választhatnál, fiatalabb...

Ha választhatnál, fiatalabb de tapasztalatlan, vagy idősebb de tapasztalt munkatárssal lennél beosztva, vagy egyedül is dolgozhatnál, hogy döntenél?

Figyelt kérdés
Indoklást is kérek
2017. febr. 23. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Idősebb de tapasztalt. Azért mert tud segíteni és tanulhatok tőle még ez a személy mentor lenne addig egy fiatalabb tapasztalatlan ember max haver amire nincs szükségem egy munkahelyen.
2017. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyikben van jó is, rossz is.

Én általában egyedül dolgozom, ezzel teljesen elégedett vagyok, és továbbra is ezt választanám :)

2017. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok körülménytől függ. Jelenlegi helyzetemben egy fiatal, erős, lehet tapasztalatlanabb munkatárs nagy segítség lenne, mostanra már beletanultam a munkámba, sőt tudnék 1-2 apróságot mutatni a fiatalabbnak. Ha viszont ezt a kérdést 8-10 évvel ezelőtt teszed fel, egyértelműen a tapasztalt, inkább idősebb és elméleti segítséget nyújtó munkatárs a jobb, aki tud "mentorálni", akitől mindent meg lehet tanulni. Egyedül nem szívesen dolgoznék.
2017. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá mód, egyedül. Ha mégis muszáj valakivel, akkor inkább a fiatal, tapasztalatlanabb legyen. Ugyanis az idősebb, tapasztaltnál jó esély van arra, hogy majd főnökösködni, meg piszkálódni fog, szinte minden mozzanatomba beleköt. Épp tegnap volt az utolsó napom egy munkahelyen, ahol pont ilyennel dolgoztam együtt.
2017. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül, csak egyedül! Indok: az emberek hülyék és a munkahelyi stressz 90%-a elkerülhető lenne, ha az ember nem lenne körülvéve ilyen barmokkal minimum napi 8,5 órában.
2017. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

idősebb de tapasztalt munkatárs. egyértelműen, hiszen egy kölyöktől mit tanulhatnék? pláne egyedül...

teljesen értelmetlen volt kiírni a kérdést

2017. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal, tapasztalatlan.

Az idős, tapasztalt kolléga lutri, lehet, hogy a világ legbölcsebb tanítómestere lesz, meg lehet, hogy egy címeres tahó. Ha viszont fiatal, tapasztalatlan kollégám van, mellette autodidakta módon el tudok sajátítani mindent, viszont nem tud a fejemre nőni, mert neki már nyugodt szívvel és minden kötelező tiszteletadás nélkül rúghatom szét a valagát, ha kisfőnököt próbál játszani. Egyedül meg nem szeretek lenni a munkahelyen.

2017. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Énnekem mind a három változat megfelel. Szeretek egyedül dolgozni, de ha van mellettem egy fiatal kezdő munkatárs, akkor van akit tanítgassak, nagyon szeretek magyarázni, feltéve ha van kinek, és érdeklődő, fogékony a társam. És nem vetem meg a harmadik változatot sem. Egy jól felkészült szakival jó együtt dolgozni, mindig lehet tőle tanulni hasznos dolgokat. De már nem esedékes, nyugdíjas vagyok.
2022. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!